Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Nabídky 3D tisku konkrétních model či sad dílů, workshopů atd. - PODMÍNKOU NABÍDKY JE UVEDENÍ CENY nabízené služby či zboží.

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod Solidify » 27.11.2018 14:22

Hezký den pánové.
Děkujeme za upozornění fotky posháníme ve větším rozlišení nebo si vyrobíme vlastní. Zrovna ten mramor už máme natisknuté i "naše" kalíšky.
Co se týká RAL barev postupně se snažíme doplňovat i tam kde výrobce neuvádí. Nejlepší je, když sháníte určitou barvu napsat nám RAL odstín který hledáte a my Vám pošleme odkaz na naše produkty, které se barevně nejvíce podobají. Bohužel i odstíny časem výrobce mění takže to někdy není na 100% odstín ten, který se vyráběl pře cca rokem.

Sleva pro členy fora platí stále je 5% a musíte si o ni k nám napsat a po registraci Vám ji přiřadíme ručně. Bohužel není možné přiřadit do již existující objednávky, která je zaplacená. Proto Vás prosíme: pokud chcete slevu do objednávky, kterou jste právě vytvořili prosím počkejte s úhradou až na úpravu konečné ceny (po započtení slevy).

Také bychom rádi, pokud máte nějakou zkušenost s tiskem k určitému materiálu neváhejte se podělit o zkušenosti , rády je předáme dál těm kdo ještě zkušenosti nemají - víc hlav víc ví. A to platí jak o pozitivních tak negativních zkušenostech.

Děkuji Vám taky za příznivé ohlasy, jsme rády, že si naší práce vážíte. Pro další rok chystáme stěhování do větších prostor, kde bude snad i více prostoru a času si ukázat novinky a popovídat o tisku obecně. Nebojte se nebude to daleko od našeho současného místa.
Hezký den Vám všem přeje Majka
  • 0

Flashforge Dreamer a Stratasys
Solidify
 
Příspěvky: 76
Registrován: 10.08.2016 12:28
Reputation: 0

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod lubosh » 27.11.2018 14:59

Děkujeme za skvělý obchod.
V podstatě už jinde nenakupuji.
Vybírat odstín barvy podle monitoru úplně nelze, ale alespoň je to nějaké vodítko.
Základem je zkalibrovaný monitor (používám i1Display Pro - https://www.xrite.com/categories/calibration-profiling/i1display-pro), ale je možné i ruční nastavení - http://www.lagom.nl/lcd-test/
Zkuste to, a třeba rozdíl uvidíte právě na svých fotkách. Záleží ovšem i na dalších faktorech - parametrech fotek, okolním osvětlení, kvalitě monitoru atd.

Díky za vzorky u každé objednávky.
  • 0

lubosh
 
Příspěvky: 751
Registrován: 19.11.2014 16:42
Bydliště: Praha 10
Reputation: 7
Jen tak dál :)

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod Solidify » 27.11.2018 17:24

V podstatě máte pravdu ano šlo by to tak dělat. Zkalibrovaný monitor, precizní fotografie atd. Většina našich zákazníků však zkalibrovaný monitor, display na telefonu ani tabletu nemá a také barvocit je u každého z nás jiný. Mnohé barvy snad ani nejde vyfotit - viz naše bright orange od Devilu nebo Metalic violet od Mladče. Rádi bychom ale něco je opravdu nad naše síly a v tomo případě bude pro Vás lepším vodítkem právě paleta Pantone nebo RAL.
Pozn. většinu fotografií strun máme přímo od výrobců.
  • 0

Flashforge Dreamer a Stratasys
Solidify
 
Příspěvky: 76
Registrován: 10.08.2016 12:28
Reputation: 0

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod Pedro35 » 28.11.2018 05:42

Ďakujem za pochopenie ohľadom RAL palety. Je to tak ako píšete, že to nebude úplne presne trafený odtieň, ale už podľa palety budeme približne vedieť, kde sa farba asi približne v palete nachádza. Úplne by stačilo, ak by ste to v eshope uvádzali približne podľa papierovej palety - netrápil by som tým výrobcov. Odtieň hore-dole nehrá rolu. Plus by som doplnil napr. 3 stupne lesku: matný - lesklý- veľmi lesklý.
Eshop chválim - výborný zákaznícky prístup, veľký výber, skvelé ceny a rýchle doručenie na Slovensko
  • 0

Pedro35
 
Příspěvky: 35
Registrován: 06.04.2016 14:56
Reputation: 0

Předchozí

Zpět na Nabídky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků