Už nehledám

Už nehledám

Příspěvekod johny7 » 23.03.2020 17:16

Čau, obracím se na Vás jako na odborníky s prosbou o pomoc na oživení mé vlastní složené tiskárny. Jednalo by se o přidání displeje, firmware atd.... Preferuji rychlejší způsob komunikace a rychlejší vyřízení mého problému. Je mi jasné, že to zabere nějaký čas a čas jsou peníze, proto taky nabízím nemalou finanční odměnu za vaši pomoc. Díky předem všem, které zaujal můj problém a budou ochotni se mi ozvat popřípadě semnou jednat. Johny
  • 0

Naposledy upravil johny7 dne 26.03.2020 17:31, celkově upraveno 1
johny7
 
Příspěvky: 18
Registrován: 12.02.2020 16:36
Bydliště: Brno
Reputation: 0

Re: POTŘEBUJI OŽIVIT VLASTNÍ TISKÁRNU

Příspěvekod Rebel » 23.03.2020 22:34

Odkud jsi? Doplń si lokaci do profilu, někdy z to značně ušetří čas a nemyslím si, že je to tajné, č.p. a číslo kretitky tam psát nemusíš, aspoň město :D
Pak by bylo dobré popsat co to teda vlastně máš, jakou desku, jaký FW, jestli k němu máš zdroják, nebo se to musí udělat znovu....
Trochu více informací by neškodilo :)
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: POTŘEBUJI OŽIVIT VLASTNÍ TISKÁRNU

Příspěvekod walker.cz » 24.03.2020 07:31

Rebel píše:Odkud jsi? Doplń si lokaci do profilu, někdy z to značně ušetří čas a nemyslím si, že je to tajné, č.p. a číslo kretitky tam psát nemusíš, aspoň město :D

Právě naopak, číslo kreditky a hlavně ten třímístný kod na zadní straně značně urychlí celý proces :-D :-D

Ale vážně, bud dopln co psal Dan, nebo prostě rovnou nahod všechny problémy, případně stávající konfiguraci. Je nás tu dost a rádi pomůžeme. Lokace pomůže v rychlejší osobní pomoc :-)
  • 0

Rebel II, Rebelix MK2, Poseidon Duo, W-sCubeXY, Delta Sculptur, Wallta (moje delta :D ),
walker.cz
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10.01.2017 23:08
Bydliště: Cheb
Reputation: 0

Re: POTŘEBUJI OŽIVIT VLASTNÍ TISKÁRNU

Příspěvekod johny7 » 24.03.2020 08:41

Omlouvám se a doplňuji info.
Geografická poloha Brno, pro mě nepodstatné, dovezu kamkoli:)
Tiskárna: něco jako Rebel, Z osa dva krokáče, indukční čidlo, bez koncáků (jen dorazy), Průša extrůder, podložka 24V

Je možnost dodat jen konstrukci a nechat osadit vaší elektronikou (tou lepší nebo nejlepší)? Moje je někde v číně a nevypadá to že dojde..
Krokáče tam jsou i komplet extruder s čidlem, nějaké zdroje také mám, problém je deska, drivery a tft.

Co teda potřebuji: osadit elektroniku, upravit firmware

Další možnost počkat něž dojde ta zamrzlá čína a řešit od vás jen odladění firmwaru, to ale nevím kdy bude:/

Bral bych nějakou desku 32bit, třeba skr.. nebo si nechám poradit, v tomto jsem amatér.

Finanční vyrovnání je jasné, uřčitě se dohodnem:)
  • 0

johny7
 
Příspěvky: 18
Registrován: 12.02.2020 16:36
Bydliště: Brno
Reputation: 0

Re: POTŘEBUJI OŽIVIT VLASTNÍ TISKÁRNU

Příspěvekod walker.cz » 24.03.2020 14:35

reaguji na - dovezu kamkoliv. Není problém zprovoznit. ale jsem v Chebu :D ale myslím, že někdo se ti ozve
  • 0

Rebel II, Rebelix MK2, Poseidon Duo, W-sCubeXY, Delta Sculptur, Wallta (moje delta :D ),
walker.cz
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10.01.2017 23:08
Bydliště: Cheb
Reputation: 0

Re: POTŘEBUJI OŽIVIT VLASTNÍ TISKÁRNU

Příspěvekod Rebel » 24.03.2020 16:45

Já bych to asi i nějak také výhledově dal, ale jsem zase z Hradce Králové :D Akorát teda nemám žádnou 32bit desku a zatím jsem neměl tu čest ji řešit. Ale dá se i tady koupit vcelku ryche, jen to není samozřejmě za "Čínskou" cenu a aspoň bych si to vyzkoušel.
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: POTŘEBUJI OŽIVIT VLASTNÍ TISKÁRNU

Příspěvekod wmarkw » 25.03.2020 08:33

nabízím pomoc s oživením tvé tiskárny, mám zkušenosti s Repetier FW a s HW používám své řešení SmartRamps na Arduino Due (32 bit) + vlastní OLED displej - drivery používám TMC2208 pro tichý chod motorů, nejhlučnější na tiskárně jsou ventilátory. Tato konfigurace funguje cca na deseti tiskárnách k plné spokojenosti již víc než 4 roky.
Už jsem ti psal do soukromých zpráv, napiš mi nejlépe telefon a domluvíme spolu podrobnosti.
  • 0

wmarkw
 
Příspěvky: 8
Registrován: 19.08.2017 10:57
Reputation: 0


Zpět na OSTATNÍ PROBLEMATIKA HW/SW

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron