Pořídíl jsem ENDER - přesunuto z poptávek

Před založením nového vlákna se zamyslete, jestli skutečně není kam zařadit a ušetřte tím adminům práci se zbytečným dodatečným tříděním fóra. Děkuji za pochopení. Klidně zde diskutujte o "pikačovinách", OT nebudou řešeny. Tedy stručně řečeno "HNOJNÍK PATŘÍ SEM" :D

Pořídíl jsem ENDER - přesunuto z poptávek

Příspěvekod Kuba5 » 22.09.2019 14:16

Ahoj,

už je to celkem dlouho co nevlastním tiskárnu a celkem by se mi teď hodila. Nevyplatí se mi jí ale stavět kvůli pár dílům... proto píšu tady, rád bych si u někoho nechal vytisknout (časem pravidelně ve větším množství) pár dílů.
Materiál ideálně ABS, ale vzhledem k ploše by asi nevadilo ani PLA. Barva černá, šedá nebo prostě nějaká tmavší.

V příloze zatím jeden díl, velikost cca 8 x 5 cm. Je zbytečně "plný", je to jen takový první nákres, ještě by se to trošku předělalo, zjednodušilo.. Každopádně vytisknout je nutné 2 ks.

Nabídky s cenou prosím do SZ. Ideálně někdo v okolí Kladna nebo Prahy.

Díky

drzak_v2.stl
(22.84 KiB) Zobrazeno 4133 krát
  • 0

Kuba5
 
Příspěvky: 77
Registrován: 22.08.2014 14:44
Bydliště: Kladno
Reputation: 0

Re: Poptávka tisku v okolí Prahy

Příspěvekod Kuba5 » 05.10.2019 12:08

Tak nakonec jsem neodolal a tiskárnu znovu pořídil. :D
Tentokrát jsem ale chtěl jít cestou co nejnižší ceny a i nejrychlejší stavby. Vybral jsem tak Ender 3 z alzy, sice tam vyjde tak o tisícovku dráž než z českých skladů čínských shopů, ale výhodou je možnost jednoduchý reklamace.

Co se týče samotný tiskárny, musím říct naprostá paráda. Vzhledem k poměru cena/výkon asi není co vytknout. Čekal jsem, že Ender bude míň bytelnější a celkově lehčí, plastovější než třeba Rebel, ale skoro vše je z kovu a pevné.
  • 0

Kuba5
 
Příspěvky: 77
Registrován: 22.08.2014 14:44
Bydliště: Kladno
Reputation: 0

Re: Pořídíl jsem ENDER - přesunuto z poptávek

Příspěvekod Dargrad » 06.10.2019 07:53

jj, jsou teď už různé možnosti, třeba TRONXY XY-2 Pro - levná, funkční a dokonce už i PnP a přitom proti Ender 3 ma další vylepšení a vychytávky jako je auto leveling atd. :wink:
  • 0

Dargrad
 
Příspěvky: 14
Registrován: 30.10.2018 18:24
Reputation: 0

Re: Pořídíl jsem ENDER - přesunuto z poptávek

Příspěvekod Aznoh » 16.10.2019 13:04

To vypadá dobře. Že bych si udělal dáreček pod stromeček? Najdu kdo by mi to objednal za hranicemi a koupil to k mému Rebelovi napomoc pod stromek. Vánoce na podzim.
  • 0

3D tiskárna REBEL 2
Aznoh
 
Příspěvky: 25
Registrován: 20.01.2019 12:09
Bydliště: Kostelec nad Orlicí
Reputation: 0


Zpět na Co se nikam jednoznačně nehodí :)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků