Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Nabídky 3D tisku konkrétních model či sad dílů, workshopů atd. - PODMÍNKOU NABÍDKY JE UVEDENÍ CENY nabízené služby či zboží.

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod Solidify » 27.11.2018 14:22

Hezký den pánové.
Děkujeme za upozornění fotky posháníme ve větším rozlišení nebo si vyrobíme vlastní. Zrovna ten mramor už máme natisknuté i "naše" kalíšky.
Co se týká RAL barev postupně se snažíme doplňovat i tam kde výrobce neuvádí. Nejlepší je, když sháníte určitou barvu napsat nám RAL odstín který hledáte a my Vám pošleme odkaz na naše produkty, které se barevně nejvíce podobají. Bohužel i odstíny časem výrobce mění takže to někdy není na 100% odstín ten, který se vyráběl pře cca rokem.

Sleva pro členy fora platí stále je 5% a musíte si o ni k nám napsat a po registraci Vám ji přiřadíme ručně. Bohužel není možné přiřadit do již existující objednávky, která je zaplacená. Proto Vás prosíme: pokud chcete slevu do objednávky, kterou jste právě vytvořili prosím počkejte s úhradou až na úpravu konečné ceny (po započtení slevy).

Také bychom rádi, pokud máte nějakou zkušenost s tiskem k určitému materiálu neváhejte se podělit o zkušenosti , rády je předáme dál těm kdo ještě zkušenosti nemají - víc hlav víc ví. A to platí jak o pozitivních tak negativních zkušenostech.

Děkuji Vám taky za příznivé ohlasy, jsme rády, že si naší práce vážíte. Pro další rok chystáme stěhování do větších prostor, kde bude snad i více prostoru a času si ukázat novinky a popovídat o tisku obecně. Nebojte se nebude to daleko od našeho současného místa.
Hezký den Vám všem přeje Majka
  • 0

Flashforge Dreamer a Stratasys
Solidify
 
Příspěvky: 77
Registrován: 10.08.2016 12:28
Reputation: 0

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod lubosh » 27.11.2018 14:59

Děkujeme za skvělý obchod.
V podstatě už jinde nenakupuji.
Vybírat odstín barvy podle monitoru úplně nelze, ale alespoň je to nějaké vodítko.
Základem je zkalibrovaný monitor (používám i1Display Pro - https://www.xrite.com/categories/calibration-profiling/i1display-pro), ale je možné i ruční nastavení - http://www.lagom.nl/lcd-test/
Zkuste to, a třeba rozdíl uvidíte právě na svých fotkách. Záleží ovšem i na dalších faktorech - parametrech fotek, okolním osvětlení, kvalitě monitoru atd.

Díky za vzorky u každé objednávky.
  • 0

lubosh
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 19.11.2014 16:42
Bydliště: Praha 10
Reputation: 12
Jen tak dál :)

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod Solidify » 27.11.2018 17:24

V podstatě máte pravdu ano šlo by to tak dělat. Zkalibrovaný monitor, precizní fotografie atd. Většina našich zákazníků však zkalibrovaný monitor, display na telefonu ani tabletu nemá a také barvocit je u každého z nás jiný. Mnohé barvy snad ani nejde vyfotit - viz naše bright orange od Devilu nebo Metalic violet od Mladče. Rádi bychom ale něco je opravdu nad naše síly a v tomo případě bude pro Vás lepším vodítkem právě paleta Pantone nebo RAL.
Pozn. většinu fotografií strun máme přímo od výrobců.
  • 0

Flashforge Dreamer a Stratasys
Solidify
 
Příspěvky: 77
Registrován: 10.08.2016 12:28
Reputation: 0

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod Pedro35 » 28.11.2018 05:42

Ďakujem za pochopenie ohľadom RAL palety. Je to tak ako píšete, že to nebude úplne presne trafený odtieň, ale už podľa palety budeme približne vedieť, kde sa farba asi približne v palete nachádza. Úplne by stačilo, ak by ste to v eshope uvádzali približne podľa papierovej palety - netrápil by som tým výrobcov. Odtieň hore-dole nehrá rolu. Plus by som doplnil napr. 3 stupne lesku: matný - lesklý- veľmi lesklý.
Eshop chválim - výborný zákaznícky prístup, veľký výber, skvelé ceny a rýchle doručenie na Slovensko
  • 0

Pedro35
 
Příspěvky: 37
Registrován: 06.04.2016 14:56
Reputation: 0

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod lubosh » 15.03.2019 08:52

Tak jsem dotiskl jednu špulku zlaté koupené před Vánocemi - Fillamentum, vzal jsem další koupenou před 2 dny a ejhle - jiná barenvost...
Všiml jsem si toho už po rozbalení, je výrazně tmavší, a odstín trochu do zelena. Na fotce to není až takový rozdíl, ale vidět to je. Bohužel se mi toto stalo i u PM (a to podstatně větší rozdíl, kdy pod stejným názvem dodávali úplně barevně jiný materiál). Prostě ani velcí výrobci nedokáží udržet stálou barevnost.
To jen k té diskusi o vzorníku barev, za což samozřejmě prodejce nemůže, ale v případě napojení tisku to je problém :roll: :roll: :roll:
Reklamovat to u vás nebudu, ale ta předchozí barva se mi líbila více. A také jsem nedostal (k mým 7 krabicím) ten vzorek 10m, ačkoli na faktuře byl uveden (za 0 Kč) :D :D :D

IMG_6519.jpg
  • 0

lubosh
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 19.11.2014 16:42
Bydliště: Praha 10
Reputation: 12
Jen tak dál :)

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod boraicho » 15.03.2019 10:56

Lubosh, iba sa pýtam, ako je možne že na výtlačku niesú vidieť jednotlivé vrstvy?
A aký zmysel ma tlačiť tie sošky? to sa predáva alebo čo?
  • 0

boraicho
 
Příspěvky: 394
Registrován: 15.02.2016 21:36
Reputation: 0

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod Otomar » 15.03.2019 11:16

Když si to zvětšíš, tak vrstvy jsou vidět. Jen jsou hodně jemné.
  • 0

Customized REBEL II, direct HEVO, sCube, Voron Trident, Voron0.1, Custom Pinky Bear project & Neje 30W laser engraver
Otomar
 
Příspěvky: 637
Images: 0
Registrován: 20.12.2014 11:24
Bydliště: JMK
Reputation: 0

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod lubosh » 15.03.2019 13:19

Proč? Pro radost ostatním kolegům (zejména jejich dětí), a jelikož je nás tu 170, stále je co tisknout :D
Samozřejmě také pro reklamní účely.
Vrstvu používám 0,15 mm.
https://lubos71.rajce.idnes.cz/DeltiX_-_Trilab
  • 0

lubosh
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 19.11.2014 16:42
Bydliště: Praha 10
Reputation: 12
Jen tak dál :)

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod nasranek » 15.03.2019 17:39

Jojo reklama je reklama také mám u sebe několik nesmyslů např: píšťalky, stahovače zubní pasty, karabiny a pod.
ono se to vyplatí většinou jsou to věci do 5 gramů a už se mi to nejednou oplatilo rozdávat.
  • 0

nasranek
 
Příspěvky: 268
Images: 0
Registrován: 06.03.2017 01:16
Bydliště: Orlová 4
Reputation: 0

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod Solidify » 02.08.2019 08:57

Pro naše slovenské zákazníky jsme zřídili stránku https://www.materialpro3d.sk (dříve 3dfilamenty.sk). Stejně jako v našem českém obchodě i zde platí 5% sleva pro členy fóra Rebelové. Stačí když nám napíšete do poznámky Váš nick (tady na foru) a my slevu k Vašemu registrovanému e-mailu přiřadíme - ceny pak již po přihlášení uvidíte s 5% slevou. Tak se nebojte ozvat.
Stále platí i pro naše české zákazníky.

Důležitá poznámka: chcete-li objednávku se slevou, je třeba počkat až Vám slevu do již stávající objednávky přiřadíme a pak až zaplatit. :-)
  • 0

Přílohy
eshop Materialpro.jpg
Naposledy upravil Solidify dne 23.08.2019 12:51, celkově upraveno 2
Flashforge Dreamer a Stratasys
Solidify
 
Příspěvky: 77
Registrován: 10.08.2016 12:28
Reputation: 0

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod akademik » 11.08.2019 00:07

lubosh píše:Tak jsem dotiskl jednu špulku zlaté koupené před Vánocemi - Fillamentum, vzal jsem další koupenou před 2 dny a ejhle - jiná barenvost...
Všiml jsem si toho už po rozbalení, je výrazně tmavší, a odstín trochu do zelena. Na fotce to není až takový rozdíl, ale vidět to je. Bohužel se mi toto stalo i u PM (a to podstatně větší rozdíl, kdy pod stejným názvem dodávali úplně barevně jiný materiál). Prostě ani velcí výrobci nedokáží udržet stálou barevnost.
To jen k té diskusi o vzorníku barev, za což samozřejmě prodejce nemůže, ale v případě napojení tisku to je problém :roll: :roll: :roll:
Reklamovat to u vás nebudu, ale ta předchozí barva se mi líbila více. A také jsem nedostal (k mým 7 krabicím) ten vzorek 10m, ačkoli na faktuře byl uveden (za 0 Kč) :D :D :D

IMG_6519.jpg



no... zhruba před rokem dávali v TV tu reality show kde se ředitel firmy zamaskoval a šel pracovat jako řadový pracovník.. Část firmy NWT bylo právě Filamentum a jeden den dělal přímo na lince kde se tlačil filament..
Ta paní co to tam ovládala měla sešit s doporučenejma teplotama a např. tam nastavovala míň protože se jí zdálo že je to lepší. Prostě nedodržovala předepsanej výrobní postup.
Takže jinej odstín o pár procent by nás asi neměl překvapovat.. :wink:


edit:
našel jsem na fastshare ten díl a vystřihnul jen tu část.. (čas 6:35)
http://r-z.cz/Utajeny_sef-Filamentum.mkv
  • 0

akademik
 
Příspěvky: 186
Registrován: 26.12.2013 01:58
Reputation: 3
Jen tak dál :)

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod lubosh » 13.08.2019 15:11

Hezké video. Výroba není žádný med. Jdu koupit další materiál...
  • 0

lubosh
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 19.11.2014 16:42
Bydliště: Praha 10
Reputation: 12
Jen tak dál :)

Předchozí

Zpět na Nabídky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků