Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Nabídky 3D tisku konkrétních model či sad dílů, workshopů atd. - PODMÍNKOU NABÍDKY JE UVEDENÍ CENY nabízené služby či zboží.

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod MartinCZ » 24.11.2018 09:20

Objednán mentolový, vanilkový, růžový a šeříkový PET-G od Devil design, už mám od tohoto výrobce všechny barvy, díky za Black Friday :)
  • 0

MartinCZ
 
Příspěvky: 25
Registrován: 20.10.2016 11:52
Bydliště: Znojemsko
Reputation: 0

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod akademik » 24.11.2018 13:59

Solidify píše:A opět je tu:
Black Friday na Materialpro3D.cz
najdete https://www.materialpro3d.cz/
od pátku do neděle
SLEVY až -25% a
sčítají se se slevou pro členy fóra.
Nezapomeňte se tedy před nákupem přihlásit.


měl bych k Vašemu eshopu jednu opakovanou výtku.. u filamentu je před koupí jaksi z podstaty důležité vidět jak vypadá v detailu jeho barva a hlavně struktura. Co mají znamenat ty obrázky velikosti poštovní známky ? Z toho má zákazník poznat jak ten materiál vypadá ?? Nebo jsou tam fotky větší, ale rozmazané... mobil za 3000 udělá na denním světle kvalitnější makro fotku než ta hrůza co tam dáváte.

Např. PLA mramor PM, to je ukázkovej příklad, PLA černý grafit PM další.. a tak se dalo pokračovat.. zrovna u materiállu který má nějakou strukturu a je potřeba vidět detail jak vypadá tam dáte tohle.. fakt nechápu.. prezentace výrobku je základ pro jeho úspěšný prodej a tohle je katastrofa (ale tak třeba Vás živí něco jiného.. nevím). :evil:

https://www.materialpro3d.cz/pla-1-75/pla-tiskova-struna-mramor-tmavy-1-75-mm-0-5kg-filament-pm/
https://www.materialpro3d.cz/pla-1-75/pla-tiskova-struna-cerny-grafit-1-75-mm-0-5-kg-filament-pm/
  • 0

Přílohy
materialpro3d-mramor.jpg
akademik
 
Příspěvky: 186
Registrován: 26.12.2013 01:58
Reputation: 3
Jen tak dál :)

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod Rebel » 24.11.2018 15:20

Moc nechápu ten "tón" sdělení. Vím že zde na fóru je většina lidí naprosto neomylných a bezchybných, nic méně předpokládám, že ony "minifotky" jsou spíše nedopatřením než záměrem, tedy asi by stačilo napsat jednoduchou připomínku bez zbytečných "katastrofických" přívlastků. Nechci nijak obhajovat onen eshop, ale kdo někdy zkusil něco takového provozovat a udržovat určitě chápe, že se někdy chyba stát může a že se v desítkách produktů toto prostě může stát.
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod tomast » 25.11.2018 09:08

Ony jsou ty obrázky kopírované od konkurence a ve větších velikostech by tam nejspíš zůstal vodoznak :)
https://www.filament-pm.cz/filament-1-7 ... -5-kg/p164
https://www.filament-pm.cz/filament-1-7 ... -5-kg/p172
  • 0

tomast
 
Příspěvky: 432
Images: 1
Registrován: 20.11.2017 21:44
Bydliště: Praha
Reputation: 0

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod Rebel » 25.11.2018 10:48

Já bych asi PM nepovažoval za konkurenci, když je to výrobce toho materiálu :D a ten vodoznak bych tam klidně nechal. Ale věřím tomu, že si s tím určitě v materialpro3d.cz poradí a že ty miniatury tam nejsou schválně :)
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod pentaxxx » 25.11.2018 17:05

lubosh píše:Včera jsem nakoupil 3 špulky :(
Ani nevím, že mám slevu jako člen fóra...
Asi málo čtu reklamní sdělení.
Dobře mi tak.



Taky sem si neuvedomil, ze ta sleva peo cleny fora inzerovana kdysi davno je stale platna.
A to tam beru material casto, protoze se tam zvladam stavit po ceste do/z prace :-)
  • 0

XYZ DaVinci 1.0 Pro 3in1, Rebel II V33, ENDER 4 COREXY+Direct MOD, Rebel III (momentalne rozebran), Poseidon DUO, Anycubic Kossel Linear Plus, Anycubic Photon, Anycubic Photon S, Kelant S400 Plus, HEVO ve vystavbe
pentaxxx
 
Příspěvky: 139
Registrován: 23.11.2015 11:22
Reputation: 0

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod akademik » 26.11.2018 20:02

Rebel píše:Moc nechápu ten "tón" sdělení. Vím že zde na fóru je většina lidí naprosto neomylných a bezchybných, nic méně předpokládám, že ony "minifotky" jsou spíše nedopatřením než záměrem, tedy asi by stačilo napsat jednoduchou připomínku bez zbytečných "katastrofických" přívlastků. Nechci nijak obhajovat onen eshop, ale kdo někdy zkusil něco takového provozovat a udržovat určitě chápe, že se někdy chyba stát může a že se v desítkách produktů toto prostě může stát.


nechápeš frustraci zákazníka kterej si chce koupit produkt a prodejce mu ani pořádně neukáže jak vypadá ? :roll:
Kdyby se to tam objevilo sporadicky a teď tak neřeknu, ale ono se to tam vyskytuje už víc než rok a i nově přidanejch produktů..
Evidentně to tam zadávají lidi co tomu prd rozuměj, majiteli je to zřejmě uplně volný a mě to štvě protože tohle je to jediný co jim chybí k dokonalosti, jinak je to svělej eshop.
No a ty "katastrofický" přívlastky proto, že to snad nezapadne a někdo si třeba všimne že je něco špatně.
  • 0

akademik
 
Příspěvky: 186
Registrován: 26.12.2013 01:58
Reputation: 3
Jen tak dál :)

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod Rebel » 26.11.2018 21:17

A když už to víš rok, tak si jim napsal? Každý holt není dokonalý a ne všichni všemu rozumí a někteří to holt asi překousnou a jsou schopni se progooglit i k výrobci. Co dodat, život je boj :D Kdybych měl být frustrovaný s prominutím z takových kokotin, tak už asi bydlim dávno v Bohnicích :D
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod Pezantros » 26.11.2018 22:33

Akademiku, jsi vážně vedle. Je vidět, že jsi nikdy osobně nenavštívil tento shop osobně. Připouštím, že se může stát, že nějaké foto není optimální. Nikdo nejsme neomilný. Od toho je minimálně mail na shop, kde se dají případné nedostatky nahlásit, jak už vzpomněl Rebel. Já osobně nemůžu na tento shop říct nic negativního, ba naopak. Materiál nakupuji výhradně zde a osobně si ho chodím vyzvednout. Paní Zukalovou a její tým můžu jen pochválit za přístup k zákazníkovi. Je jen velmi málo shopů, kde se k zákazníkovi chovají tak vřele. Při každé návštěvě je debata příjemná, s ukázkou novinek a s možností výběru vzorku podle vystavených vytištěných vzorků. To nebývá zvykem. Tomuto shopu velmi fandím a těším se na další návštěvu :-).
  • 0

Pezantros
 
Příspěvky: 200
Registrován: 19.04.2015 12:22
Reputation: 0

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod pentaxxx » 27.11.2018 08:41

Pezantros píše:Akademiku, jsi vážně vedle. Je vidět, že jsi nikdy osobně nenavštívil tento shop osobně. Připouštím, že se může stát, že nějaké foto není optimální. Nikdo nejsme neomilný. Od toho je minimálně mail na shop, kde se dají případné nedostatky nahlásit, jak už vzpomněl Rebel. Já osobně nemůžu na tento shop říct nic negativního, ba naopak. Materiál nakupuji výhradně zde a osobně si ho chodím vyzvednout. Paní Zukalovou a její tým můžu jen pochválit za přístup k zákazníkovi. Je jen velmi málo shopů, kde se k zákazníkovi chovají tak vřele. Při každé návštěvě je debata příjemná, s ukázkou novinek a s možností výběru vzorku podle vystavených vytištěných vzorků. To nebývá zvykem. Tomuto shopu velmi fandím a těším se na další návštěvu :-).


Mam stejny zkusenosti. Pristup holek k zakaznikovi je super.
Myslim, ze problem bude spise v tom, ze nemaji kde vzit fotky produktu, pokud ho nepouzivaji pro tisk zakazek nebo jim nekdo neposle fotku sveho vytisku. Zapomen na to, ze ti dodavatel materialu (mozna tak jeste Parzlich nebo PM snad) naserviruje fotky produktu, fotku realnyho vytisku, materialovy listy, realne zkusenosti s tiskem, teplotama apod. Takze je to mravenci prace vsechno pohledat, postahovat z jinych webu, nafotit, opravit chyby dodavatele v katalogu a nakrmit tim eshop. Navic materialy se velmi rychle meni, doplnuji, rusi ... neni to fakt snadny.
Kdyz se poradne podivas, tak mraky obchodu a nekdy i dodavatel sam ma na webu "no product image", takze se ani nepodivas, jestli to je vubec cervena nebo spis oranzova barva.
Strucne receno, lepsi alespon nejaka fotka nez zadna.
  • 0

XYZ DaVinci 1.0 Pro 3in1, Rebel II V33, ENDER 4 COREXY+Direct MOD, Rebel III (momentalne rozebran), Poseidon DUO, Anycubic Kossel Linear Plus, Anycubic Photon, Anycubic Photon S, Kelant S400 Plus, HEVO ve vystavbe
pentaxxx
 
Příspěvky: 139
Registrován: 23.11.2015 11:22
Reputation: 0

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod poutnik » 27.11.2018 10:01

Také se musím připojit k jednoznačně pozitivnímu hodnocení tohoto obchodu. Fotky na webu, ať budou jakékoliv, jsou vždy jen náhledem skutečnosti. Stejně budou jen větší či menší aproximací toho jak vytištěný model vypadá ve skutečnosti. A vždy bys mohl, Akademinku, najít vady - budeš třeba požadovat dokonalé vyvážení barevné teploty (vyvážení bílé) při snímání? Protože podle toho může například u "oranžové" jednou vyjít to co moje paní nazve "pomerančová", "meruňková" nebo dokonce "lososová" (což jsou pro mne prakticky synonyma).

Obrovskou výhodou obchodu paní Zukalové je, že má mnoho demonstračních výtisků z různých materiálů, na které se může kupující podívat a sáhnout. Navíc když jsem chtěl nějaký konkrétní materiál na vyzkoušení (5 - 10 m), zatím nikdy se mi nestalo, že by mi řekla že tento materiál je moc drahý nebo nějaký jiný důvod proč mi ho nedá. A to je služba, kterou se určitě odlišuje od mnoha ostatních.

Takže ano, fotky jsou někdy malé. To ale nevadí. Pokud Ti tak moc záleží na skutečné detailní struktuře a barvě, zastav se v obchodě nebo (pokud nemáš jejich obchod po cestě) požádej p. Zukalovou o vzorek.

Jiří
  • 0

poutnik
 
Příspěvky: 206
Images: 10
Registrován: 06.01.2016 14:22
Bydliště: Brněnsko
Reputation: 0

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod Pedro35 » 27.11.2018 10:08

... čo sa týka farieb, tiež ma to rozčuľuje, že je to iné na monitore ako v reále - napr. oranžový PETG Devil Design. Riešením by možno bolo uvádzať kód farby podľa napr. RAL vzorkovníka.
RAL
  • 0

Pedro35
 
Příspěvky: 37
Registrován: 06.04.2016 14:56
Reputation: 0

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod Rebel » 27.11.2018 11:15

Za mě je spíše podstatnější stabilita průměru vlákna a tisknutelnost materiálu, ale je to samozřejmě o tom, k čemu 3D tisk kdo využívá. "56 odstínů" čehokoliv jsou pro mě až na Xtém místě :D RAL určitě většina výrobců/prodejců neuvádí schválně, protože by jim asi z komentářů a z polemiky kdo má jak zkalibrovaný monitor, vybledlý vzorník či oční vadu brzo "jeblo" :D
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod rambo » 27.11.2018 12:48

Pedro35 píše:... čo sa týka farieb, tiež ma to rozčuľuje, že je to iné na monitore ako v reále - napr. oranžový PETG Devil Design. Riešením by možno bolo uvádzať kód farby podľa napr. RAL vzorkovníka.
RAL

Jo to by bylo fajn, ten RAL kod, ale co jsem se díval třeba na ten Devil Design, tak ten RAL kod nemá uvedený nikde (ani na stránkách ani v datasheetu)...
  • 0

rambo
 
Příspěvky: 135
Images: 8
Registrován: 28.08.2017 10:27
Bydliště: Ostrava
Reputation: 0

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod akademik » 27.11.2018 13:53

Rebel píše:A když už to víš rok, tak si jim napsal? Každý holt není dokonalý a ne všichni všemu rozumí a někteří to holt asi překousnou a jsou schopni se progooglit i k výrobci. Co dodat, život je boj :D Kdybych měl být frustrovaný s prominutím z takových kokotin, tak už asi bydlim dávno v Bohnicích :D


jo mám právě pocit že jsem to už vloni někam psal.


Pezantros píše:Akademiku, jsi vážně vedle. Je vidět, že jsi nikdy osobně nenavštívil tento shop osobně. Připouštím, že se může stát, že nějaké foto není optimální. Nikdo nejsme neomilný. Od toho je minimálně mail na shop, kde se dají případné nedostatky nahlásit, jak už vzpomněl Rebel. Já osobně nemůžu na tento shop říct nic negativního, ba naopak. Materiál nakupuji výhradně zde a osobně si ho chodím vyzvednout. Paní Zukalovou a její tým můžu jen pochválit za přístup k zákazníkovi. Je jen velmi málo shopů, kde se k zákazníkovi chovají tak vřele. Při každé návštěvě je debata příjemná, s ukázkou novinek a s možností výběru vzorku podle vystavených vytištěných vzorků. To nebývá zvykem. Tomuto shopu velmi fandím a těším se na další návštěvu :-).


jak vedle? čteš co píšu ??:
"protože tohle je to jediný co jim chybí k dokonalosti, jinak je to svělej eshop."
... a krom těch obrázků jsem nic nekritizoval...
  • 0

akademik
 
Příspěvky: 186
Registrován: 26.12.2013 01:58
Reputation: 3
Jen tak dál :)

PředchozíDalší

Zpět na Nabídky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron