OT: Přestavba Rebel II HD na "plnobarevný" tisk... :-D

Před založením nového vlákna se zamyslete, jestli skutečně není kam zařadit a ušetřte tím adminům práci se zbytečným dodatečným tříděním fóra. Děkuji za pochopení. Klidně zde diskutujte o "pikačovinách", OT nebudou řešeny. Tedy stručně řečeno "HNOJNÍK PATŘÍ SEM" :D

OT: Přestavba Rebel II HD na "plnobarevný" tisk... :-D

Příspěvekod klomfar » 31.07.2017 21:54

Super, dlouho jsem o tom dumal ale netroufnul jsem si, ted konečně se do toho pustim. Navod je fakt výbornej, dík moc, smekám :)
  • 0

klomfar
 
Příspěvky: 113
Registrován: 27.04.2017 15:11
Bydliště: Vrané nad Vltavou
Reputation: 0

Re: Přestavba Rebel II HD na "plnobarevný" tisk

Příspěvekod medapeta » 31.07.2017 22:06

Nedočkavě čekáme celá rodina na další díl klomfar Televarieté... :lol:
  • 0

Mínusové body mému profilu zde udělil výhradně uživatel tom666, který se na foru již nevyskytuje.
Měl zřejmě pocit, že pravda se tu psát nesmí...
medapeta
 
Příspěvky: 1617
Images: 57
Registrován: 31.05.2016 22:14
Bydliště: Brdy
Reputation: 0

Re: Přestavba Rebel II HD na "plnobarevný" tisk

Příspěvekod klomfar » 31.07.2017 23:43

někoho to moje trápení asi pobavilo ale pro mě to byla fakt pakarna to dat dohromady... v životě jsem o tom nic nikde nečetl neslyšel nic... taky ses naucil vazat tkanicky u bot jen tak sam od sebe ? asi ne ze ?
  • 0

klomfar
 
Příspěvky: 113
Registrován: 27.04.2017 15:11
Bydliště: Vrané nad Vltavou
Reputation: 0

Re: Přestavba Rebel II HD na "plnobarevný" tisk

Příspěvekod medapeta » 01.08.2017 08:16

Když mi rodiče ukázali jak se tkaničky zavazují, snažil jsem se to dělat přesně podle jejich pokynů. Tak jsem to zvládl poměrně rychle a bez trápení. Stejně jako mnoho jiných dětí. Kamarád Klomfík ale maminku s tatínkem ani ostatní neposlouchal a zkoušel používat k úplně snadné věci různé klacíky, zbytky hraček, jídla, dokonce si uplácal botičky z jílu a stejně to nebylo pořád ono. Aby o rozvázané tkaničky nezakopával musel chodit až do svých dvaceti let v dřevácích. Pak naštěstí do naší země soudruzi z NDR začali vozit boty se zavíráním na suchý zip a tím nastal konec trápení jemu i starým rodičům.

Kup si Průšu a nevymýšlej plnobarevný tisk.
  • 0

Mínusové body mému profilu zde udělil výhradně uživatel tom666, který se na foru již nevyskytuje.
Měl zřejmě pocit, že pravda se tu psát nesmí...
medapeta
 
Příspěvky: 1617
Images: 57
Registrován: 31.05.2016 22:14
Bydliště: Brdy
Reputation: 0

Re: Přestavba Rebel II HD na "plnobarevný" tisk

Příspěvekod klomfar » 01.08.2017 11:17

tak to si zabil :) vis ono ani moc nejde o to mit tiskarnu postavenou zabehlou a tisknout jednu vec za druhou, při těch všelijakej botach co sem si vymyslel me to zacalo zajimat a ted tim proste zabijim nudu.. ten plnobarevny tisk si asi netroufnu ale fascinuje me treba jak si to umi michat barvicky a moc to chci vyzkouset tak zkusim asi neco jednodussiho a pro zacatek treba dual,pak to zas rozeberu a zase se neco najde na poznavani... dilu uz se mi doma nahromadilo dost takze ted mam rozdelany jeden "pevny" rebel ktery mi bude chrlit dily a na tom obrovskym monstru co mi tu roste se pekne vyradim... nekdo chodi za devkama, nekdo krade auta ja si doma stavim tiskarnu, uz dlouho jsem se pro nic takhle nenadchnul a nevydrzel u toho... tak už na mě nebuď tak krutej a měj trošku pochopení s mýma vytvorama.. nikomu to neublizuje preci,maximalne umře někdo smichy s cim zas prijdu priste ;)
  • 0

klomfar
 
Příspěvky: 113
Registrován: 27.04.2017 15:11
Bydliště: Vrané nad Vltavou
Reputation: 0

Re: Přestavba Rebel II HD na "plnobarevný" tisk

Příspěvekod medapeta » 01.08.2017 12:20

Jedno z možných řešení je míchání jemného granulátu z X násypek s následnou výrobou struny přímo v extruderu. Výrobu nechám na Klomfíkovi, jsem jen teoretik :lol:
  • 0

Mínusové body mému profilu zde udělil výhradně uživatel tom666, který se na foru již nevyskytuje.
Měl zřejmě pocit, že pravda se tu psát nesmí...
medapeta
 
Příspěvky: 1617
Images: 57
Registrován: 31.05.2016 22:14
Bydliště: Brdy
Reputation: 0


Zpět na Co se nikam jednoznačně nehodí :)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron