Rebel II.b - OT

Před založením nového vlákna se zamyslete, jestli skutečně není kam zařadit a ušetřte tím adminům práci se zbytečným dodatečným tříděním fóra. Děkuji za pochopení. Klidně zde diskutujte o "pikačovinách", OT nebudou řešeny. Tedy stručně řečeno "HNOJNÍK PATŘÍ SEM" :D

Re: Rebel II.b

Příspěvekod Rebel » 16.11.2016 11:47

lehky OT, dekuji za pochopeni:

duruz píše:...... Puvodne jsem pouzival klasicke zavitovky m6 a hodne odflaknute dily z ABS, primo od rebelu. ......


Jsem velice rad, ze kdyz ma nekdo s necim problem, tak se mi hned ozve a neplije hnuj po buh vi jake dobe verejne na foru, dekuji ..... Ono se da vetsinou totiz reseni najit i bez obdobnych zbytecnych prezentaci.
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Rebel II.b - OT

Příspěvekod duruz » 01.12.2016 09:28

Rebel píše:lehky OT, dekuji za pochopeni:

duruz píše:...... Puvodne jsem pouzival klasicke zavitovky m6 a hodne odflaknute dily z ABS, primo od rebelu. ......


Jsem velice rad, ze kdyz ma nekdo s necim problem, tak se mi hned ozve a neplije hnuj po buh vi jake dobe verejne na foru, dekuji ..... Ono se da vetsinou totiz reseni najit i bez obdobnych zbytecnych prezentaci.



V pravidlech jsem se nikde nedočetl, že nemohu napsat vlastní názor. Až to tam bude, budu se tím řídit a držet ústa. Do té doby klidně napíšu, že díly praskají a mají nižší kvalitu.
  • 0

duruz
 
Příspěvky: 17
Registrován: 15.05.2016 09:51
Reputation: 0

Re: Rebel II.b

Příspěvekod Rebel » 01.12.2016 09:56

To neni o zadnych pravidlech fora, ale o zdravem usudku a rozumu. Pokud to nechapes, tak to se neda nic delat, diskutovat o tom v tematu, do ktereho to nepatri nebudem.
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Rebel II.b

Příspěvekod duruz » 01.12.2016 11:28

:D Můj zdravý úsudek mi říká, abych byl upřímný. Pokud chci vyjádřit názor, že díly od luboshe jsou dobře nakreslené a můj výtisk je lepší, než původní díly, tak ho vyjádřím. Pokud ty máš ve zdravém úsudku to, že mají ostatní držet hubu a krok, jak velí česká mentalita, máš to dát do pravidel. Pak bych je tu nebyl a budeš mít klid.

čest práci soudruhu
  • 0

duruz
 
Příspěvky: 17
Registrován: 15.05.2016 09:51
Reputation: 0

Re: Rebel II.b

Příspěvekod bigbejcek » 01.12.2016 11:57

Ale Rebel ti přeci nikde nepsal, že máš držet hubu. Naopak, že si se měl ozvat a problém by řešil.

No a teď jdi před zrcadlo a dej si tam pořádnou facku za svoje chování.
  • 0

bigbejcek
 
Příspěvky: 111
Images: 0
Registrován: 20.12.2015 17:08
Bydliště: Prágl
Reputation: 0

Re: Rebel II.b

Příspěvekod Rebel » 01.12.2016 12:11

Tvuj zdravy rozum by ti mel hlavne rici:

1. diskutuji k tematu
2. pokud mam nejaky problem s tim, ze jsem koupil neco nekvalitniho, tak to mam resit tam, kde jsem to koupil.
3. pokud to resit nechci, tak radsi drzim hubu a neotviram si ji tam, kde se evidentne pohybyje ten, koho se to tyka.
4. kdyz mi nekdo 2x napise, ze to v tomto tematu resit a diskutovat nemam, ze to sem nepatri, tak to tedy delat nebudu a v pripade potreby dalsi diskuze si zalozim nove tema a budu exhibovat tam....
5. kdyz nekdo napise v tematu ze je to OT, tak nebudu dale diskutovat v tomto tematu o OT
6. pokud chci byt nekde povazovan za rozumneho cloveka, nebudu spamovat a mit blby keci o soudruzich atp., sice mi to pripada vtipne, ale nejsem tu sam, ze.
7. pokud mam aspon trochu pocit, ze mi je forum necim prinosne, nesnazim se hned ve svem trinactem prispevku nasrat toho, kdo to forum zalozil a nejakej patek se mu venuje.

Pokud s timto nesouhlasis, je to tva vec, ale bud laskave "uprimny" vzdy k tematu. Hubu drzet nemusis, jen se zamysli nad tim co pises. Striktni pravidla tu nejsou z nekolika duvodu a jednim z nich je, ze nemam chut, cas a ani energii je neustale kontrolovat a resit upominani uzivatelu a presuny a editace prispevku.
Veskere dalsi OT k temto OT vecer smazu, nebo presunu do noveho tematu, ktere si v pripade potreby zaloz, ja to delat nebudu, nepotrebuji dale diskutovat.
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Rebel II.b

Příspěvekod medapeta » 01.12.2016 12:17

:D
  • 0

Naposledy upravil medapeta dne 31.01.2017 19:02, celkově upraveno 1
Mínusové body mému profilu zde udělil výhradně uživatel tom666, který se na foru již nevyskytuje.
Měl zřejmě pocit, že pravda se tu psát nesmí...
medapeta
 
Příspěvky: 1617
Images: 57
Registrován: 31.05.2016 22:14
Bydliště: Brdy
Reputation: 0

Re: Rebel II.b

Příspěvekod Rebel » 01.12.2016 13:54

Jeste bych dodal jednu vec, panuje tu jake si povedomi, ze se necham vytocit a nesnesu kritiku, coz neni zdaleka pravda. Za ta leta uz jsem si na ledacos zvykl a muzete se spolehnout, ze u obdobnych textu jsem naprosto v klidu a naopak se snazim, aby onen clovek pochopil o co mi jde. V tomto pripade jsem v prvotnim OT prispevku chtel naznacit, ze pokud je nejaky problem se zbozim, ktere jsem dodal, je potreba mi to napsat a nenablit doprostred textu v uplne jinem tematu. Tedy stacilo se ozvat emailem, SZ ci telefonicky a problem nekvalitnich dilu by se dal urcite resit. Navic dily ktere byly v obchode byly prevazne od JRC, netiskl jsem je a nekontroloval, nic mene v pripade problemu neni nic jednodussiho, nez se dohodnout, popripade dily vymenit. Kontextva kritika a suskani za zady nikam nevede. Pokud mam problem, tak ho resim, ale ne timto spusobem.
Pokud me chce nekdo zazit vytoceneho, doporucuji osobni setkani, nejlepe pred odevzdanim danoveho priznani :D
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Rebel II.b - OT

Příspěvekod kroxigor » 01.12.2016 19:16

Rebel se zásadně nenechá vytočit, on si nechá natočit - tupláka :wink:
  • 0


PrusaSlicer2, Simplify3D, TinkerCAD, FreeCad, OnShape
kroxigor
 
Příspěvky: 1815
Images: 14
Registrován: 28.03.2015 21:17
Bydliště: Středočesko
Reputation: 20
Asi budeš docela dobrej :D

Re: Rebel II.b - OT

Příspěvekod Rebel » 01.12.2016 20:23

Yes :D
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Rebel II.b - OT

Příspěvekod lubosh » 02.12.2016 11:02

A že by si jich zasloužil, za tu spoustu skvělé práce...
Všichni tady z toho čerpají.
Díky Dane, kdyby to nebylo tak daleko, zašli by jsme na toho tupláka (dva, tři, :D ).
Až budeš v Praze, tak dej určitě vědět!
  • 0

lubosh
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 19.11.2014 16:42
Bydliště: Praha 10
Reputation: 12
Jen tak dál :)

Re: Rebel II.b - OT

Příspěvekod kroxigor » 02.12.2016 11:05

Proto tady má žluté tlačítko na pivní podporu :lol:

Já mu teda posílám na rohlíky, nechci ho moc rozmazlovat :mrgreen:
  • 0


PrusaSlicer2, Simplify3D, TinkerCAD, FreeCad, OnShape
kroxigor
 
Příspěvky: 1815
Images: 14
Registrován: 28.03.2015 21:17
Bydliště: Středočesko
Reputation: 20
Asi budeš docela dobrej :D

Re: Rebel II.b - OT

Příspěvekod Rebel » 02.12.2016 11:26

:D chteli jsme udelat v Praze nejakou takovou party se znamejma atd, ale nakonec to letos asi nevyjde, nebyl a ted uz neni moc cas.
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Rebel II.b - OT

Příspěvekod lubos » 02.12.2016 13:40

To je škoda, taky bych do tebe rád vložil nějaký ten alkohol ;)
  • 0

lubos
 
Příspěvky: 161
Registrován: 03.02.2014 14:59
Bydliště: Úvaly
Reputation: 0

Re: Rebel II.b - OT

Příspěvekod kroxigor » 02.12.2016 14:39

Já bych tuhle sekci pojmenoval jednoslovně - SMETIŠTĚ
  • 0


PrusaSlicer2, Simplify3D, TinkerCAD, FreeCad, OnShape
kroxigor
 
Příspěvky: 1815
Images: 14
Registrován: 28.03.2015 21:17
Bydliště: Středočesko
Reputation: 20
Asi budeš docela dobrej :D

Další

Zpět na Co se nikam jednoznačně nehodí :)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron