PET (polyesterová) lepenka jako náhrada kaptonu

Re: PET (polyesterová) lepenka jako náhrada kaptonu

Příspěvekod Rebel » 07.06.2019 05:17

Tak bubliny na roli snad nemají na nic vliv, v těch místech určitě lepidlo nebude chybět. Každopádně jako "zmetek" se snad ani izolepa co lepí označit nedá :D Záleží hlavně na tom, jak se ti to podaří nalepit na tiskovou plochu. Pokud se ti pod to nedostane smetí a je tam po nalepení bublina, tak ji propíchneš a vytlačíš vzduch.
Z mých zkušeností je lepší fólii lepit na ohřátou desku, tedy nahřeji ji na cca 50°C, sundám z tiskárny a na čistém stole nalepím.
K bublinám co vzniknou při tisku se chovám stejně, tedy propíchnu, vytlačím vzduch a dohladím. Chce to trpělivost, fólie si musí časem "sednout". Čím je starší a "odrbanější", tak drží na BEDu lépe :D Paradoxně mi vydrží nejdéle ty, ve kterých mám díru a tisknu okolo ní :D Na jedné tiskárně tisknu jen ABS a fólii s vyřízlou dírou na ni mám několik měsíců, jsem línej ji přelepit, tak tisknu stále okolo díry :D
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, Anycubic Photon ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel

Images: 243
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Předchozí

Zpět na REBEL II