Ocekavane vydani hotove verze

Ocekavane vydani hotove verze

Příspěvekod pinkpiggy » 24.05.2017 22:55

Ahoj, rad bych se zeptal, na kdy se zhruba muzeme tesit, kdy by mela byt komplet hotova odladena verze? Nemuzu se dockat bud scubu nebo rebelix boxu a uprimne, sestavim to, co bude driv :D Ale nejsem zas az tak velky tiskar, abych zkousel a testoval a tisknul si testovaci verzi... Chapu, ze vyvoj trva dlouho a ze to clovek dela skoro ve svem volnem case a ma plno jinych starosti, ale nemohu se dockat :) Informaci vetsinou moc neni, bylo by super, kdyz by bylo mozne sledovat treba nejak postup nebo tak neco... Pac si nedokazi ani predstavit, jestli na full verzi se bude cekat rok, dva, mesic nebo dva dny
  • 0

pinkpiggy
 
Příspěvky: 3
Registrován: 25.03.2016 04:23
Reputation: 0

Re: Ocekavane vydani hotove verze

Příspěvekod Rebel » 25.05.2017 00:14

Co na to odpovědět, taky bych to rád věděl :D Jedině co můžu asi říci, že to asi roky nebudou, měsíce asi také ne, takže něco mezi 2dny a měsícem, pokud se tedy bavíme o sCube :D u Rebelixe nevím, to se musíš ptát jinde. Každopádně to vůbec není o odladěné verzi, ale o přípravě dokumentace, coz je že největší problém. Stl dílů již jsou nyní v poslední verzi hotové.

Odesláno z mého S60 pomocí Tapatalk
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Ocekavane vydani hotove verze

Příspěvekod pinkpiggy » 25.05.2017 01:11

Tak to je velmi mile zjisteni :) takze, muzu prozatim vytisknout dily a pockat na navod atd (nebo jeste budou nejake drobne upravy na dilech)?

Ja prave byl zmaten, pac v "uvodnim" prispevku se napriklad pise, ze MKS GEN V1.4 bude nahrazeno jinou elektronikou, ale predpokladam, ze dily jsou stale prave na mks gen (je to drobnost, ale stejne). To jsem kazdopadne tak ci tak velmi mile prekvapen :)

Ohledne rebelixe je mi samozrejme jasne, ze to bude vedet jedine Martin :P ale chtel jsem tim dodat trosku zdrave konkurence a nadseni do rychlejsiho vytvoreni, protoze o nejotravnejsiho "zakaznika" nikdo nechce jen tak prijit :D :D
  • 0

pinkpiggy
 
Příspěvky: 3
Registrován: 25.03.2016 04:23
Reputation: 0

Re: Ocekavane vydani hotove verze

Příspěvekod Rebel » 25.05.2017 09:02

Nepovažuji Rebelixe za konkurenci a určitě mě takové příspěvky neevokuji k nějakou urychlení či aktivitě :D zveřejněné díly a seznam není finální, je to tam napsano, nic méně tiskárna z toho postavit nejak jde. Nemám k tomu teď co víc dodat, prostě finál bude až bude ;)

Odesláno z mého S60 pomocí Tapatalk
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Ocekavane vydani hotove verze

Příspěvekod lunemec » 16.03.2018 16:20

Ahoj, plánuju tisk sCUBE mix s HyperCube od tech2C, a jen bych chtěl upozornit, že soubor STL pro výztuhu rohu je na google drive pouze ve složce sestava_11, a není v ALL. Docela mi trvalo než jsem jí našel :)
  • 0

lunemec
 
Příspěvky: 8
Registrován: 09.03.2018 10:22
Reputation: 0

Re: Ocekavane vydani hotove verze

Příspěvekod Rebel » 17.03.2018 12:44

Ale poradil si, takze ok :D
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D


Zpět na Rebel sCUBE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron