Novinky u Průšovců

Před založením nového vlákna se zamyslete, jestli skutečně není kam zařadit a ušetřte tím adminům práci se zbytečným dodatečným tříděním fóra. Děkuji za pochopení. Klidně zde diskutujte o "pikačovinách", OT nebudou řešeny. Tedy stručně řečeno "HNOJNÍK PATŘÍ SEM" :D

Re: Novinky u Průšovců

Příspěvekod nasranek » 22.12.2019 15:42

Add: Rebel když se mrknu na parametry 3x130mm
+ 90% věcí co tisknu jsou +- pod 3x100
+ tisk v bytě - PLA vyhovující
+ nahradní trysky + díly standard China - cena víc než dobrá
+ prakticky je složena
+ možnost poslat s Německa (cca 4000-4500 Kč)
+/- Wifi no zbytečné ale proč nee
zbytek si uvedl sám
https://www.youtube.com/watch?v=J4Q2Hz6sYJk
za mně +
  • 0

nasranek
 
Příspěvky: 268
Images: 0
Registrován: 06.03.2017 01:16
Bydliště: Orlová 4
Reputation: 0

Re: Novinky u Průšovců

Příspěvekod nasranek » 22.12.2019 15:56

Pepe_Lopez píše:A co luboshovo Yamboo, to je taky mini, když po tom tak toužíte.


Yamboo je zajímavé, ale musí se postavit a to už je problém pro začátečníky,
jak jsem před cca 2,5 rokem no v březnu 2020 už to bude 3 roky stavěl první verzi 3D tiskárny
(od té doby už je 4x předělaná a jen co mi dodají novou podložku https://www.shop3d.cz/nahradni-dily/tiskova-plocha-ultrabase-vyhrivana-podlozka-220-x-220-mm/)
tak už to bude verze 5 - nebo 6 - musel jsem si udělat novou desku protože laminát od Rebela má zalité matice.

Dneska bych se s tím už asi nepytlikoval a koupil bych si něco hotového s Chiny, i když mám v práci přístup k
základnímu vybavení dílny (no i když už moc nee protože dílnu jsem skoro celou zlikvidoval a poslal
na jinou šachtu a já sám se tam taky pošlu za cca 2 měsíce) tak jsem zjistil že jak stárnu tak dost lenivím a chtěl
bych vše hned.
  • 0

nasranek
 
Příspěvky: 268
Images: 0
Registrován: 06.03.2017 01:16
Bydliště: Orlová 4
Reputation: 0

Předchozí

Zpět na Co se nikam jednoznačně nehodí :)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron