Creality CR-10s PRO

Před založením nového vlákna se zamyslete, jestli skutečně není kam zařadit a ušetřte tím adminům práci se zbytečným dodatečným tříděním fóra. Děkuji za pochopení. Klidně zde diskutujte o "pikačovinách", OT nebudou řešeny. Tedy stručně řečeno "HNOJNÍK PATŘÍ SEM" :D

Re: Creality CR-10s PRO

Příspěvekod bastlir » 13.02.2021 21:50

Dám, ale až mně také dojde špulka. Zatím jsem tiskl, jak jsem psal, jen ze vzorku. Jelikož jsem to na zkoušku různě deformoval a i trhal, tak pochopitelně z toho nic nezbylo. Objednával jsem to až včera večer, v 3Dfil jsou rychlí a komunikativní, takže do středy to očekávám. Ale ještě mě nenapadá, co z toho budu tisknout. :-)
  • 0

Felix Pro L, Creality Ender 5 Plus (vytuněný), Creality CR-10S Pro s BL Touch, Rebel II, Simplify3D
bastlir
 
Příspěvky: 163
Registrován: 06.01.2016 00:03
Reputation: 5
Jen tak dál :)

Re: Creality CR-10s PRO

Příspěvekod bastlir » 10.05.2021 20:56

Jistě mně všichni dáte za pravdu, že výběr ideálního filamentu, respektive nejití toho pravého výrobce je během na dlouhé trati. Každý zřejmě doporučí výrobce jiného - toho svého oblíbeného. Já jsem na upozornění kamaráda vyzkoušel zatím jen PLA od nové firmy Aurapol (www.aurapol.com). S jejich filamentem v doporučených teplotách se mi tiskne i v detailech velmi dobře. Ceny jsou přiměřené, přičemž PLAčko se tolik nekroutí a velmi dobře se s ním tiskne první vrstva i na čisté sklo. Mám od nich i jiné materiály, ale ty jsem zatím ještě netestoval. Takže za mě - doporučuji.
  • 0

Felix Pro L, Creality Ender 5 Plus (vytuněný), Creality CR-10S Pro s BL Touch, Rebel II, Simplify3D
bastlir
 
Příspěvky: 163
Registrován: 06.01.2016 00:03
Reputation: 5
Jen tak dál :)

Předchozí

Zpět na Co se nikam jednoznačně nehodí :)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron