Jak odůvodnit doma tiskárnu

Před založením nového vlákna se zamyslete, jestli skutečně není kam zařadit a ušetřte tím adminům práci se zbytečným dodatečným tříděním fóra. Děkuji za pochopení. Klidně zde diskutujte o "pikačovinách", OT nebudou řešeny. Tedy stručně řečeno "HNOJNÍK PATŘÍ SEM" :D

Jak odůvodnit doma tiskárnu

Příspěvekod mochr » 03.02.2018 10:52

Blíží se nám osudný den, a v projíždění netu drahá polovička našla něco, co se jí zalíbilo. Zašil jsem se do pokoje k 3D tiskárně a laseru a začal tvořit. Holubičky mají úspěch :D.
Pak si usmyslela jmenovky na stůl... tiskárny za to chcou nehorázný peníze.... Zapojil jsem mozek, a stvořil svou originální jmenovku, která se jí kupodivu líbila na první pokus.

jen to kolečko: Draftsight->Inkscape->Repetier je někdy pěknej...., když vám inkspace vyhodí pár bludných čar a pak to v tom kódu hledat.

pro informaci, laser 2.5W z číny(cca 1000Kč), vytiskntá konzolka která s našroubuje přímo na pojezd extruderu. Laser má řízení ON/OFF, takže se ladí rychlost na papír asi 300-400mm/min
phpBB [video]


No teď aspoň nebude brblat když budu u tiskárny sedět :D

Obrázek Obrázek
  • 0

mochr
 
Příspěvky: 225
Images: 2
Registrován: 18.09.2014 08:09
Bydliště: Blansko
Reputation: 0

Re: Jak odůvodnit doma tiskárnu

Příspěvekod kroxigor » 03.02.2018 13:33

Máš to pěkný

Já si na tohle koupil plotter (potřeboval jsem ho na samolepky na RC éra) ale plotter umí i takové věci jako šablonky na korálky a potisky triček - takže to vyrobilo víc triček, skleniček a pod než polepů na RC

http://kroxigor.rajce.idnes.cz/Silhouette_CAMEO/

3D tiskárna tiskne potřeby do domácnosti a opravuje zničené plastové díly
  • 0


PrusaSlicer2, Simplify3D, TinkerCAD, FreeCad, OnShape
kroxigor
 
Příspěvky: 1815
Images: 14
Registrován: 28.03.2015 21:17
Bydliště: Středočesko
Reputation: 20
Asi budeš docela dobrej :D


Zpět na Co se nikam jednoznačně nehodí :)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků