U mě straší :D

Před založením nového vlákna se zamyslete, jestli skutečně není kam zařadit a ušetřte tím adminům práci se zbytečným dodatečným tříděním fóra. Děkuji za pochopení. Klidně zde diskutujte o "pikačovinách", OT nebudou řešeny. Tedy stručně řečeno "HNOJNÍK PATŘÍ SEM" :D

Re: U mě straší :D

Příspěvekod Rebel » 09.10.2017 07:19

Me by to sice taky zajimalo, ale zdroje kvuli tomu rozdelavat nebudu a bez toho se ke spodku tistaku dostat neda. Kdyz pominu rozborku drzaku a krytu zdroje, tak je to dalsicch 10 sroubu ......... nn, at si tam zatim "strasi" :D
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: U mě straší :D

Příspěvekod fdd1222 » 09.10.2017 08:21

Dela to i kdyz vytahnes prodluzku ze zasuvky? Pripadne bych zkusil tu prodluzku s vypinacem vymenit. Jednou se mi stalo, ze navlhnul bakelitovy rozvodny venecek do te miry, ze to normalne vyhazovalo jistic. Dochazelo tam k nejakym prurazum az pri vyssim napetim, multimetr nic neukazal. Taky by nebylo od veci zkontrolovat v jakem stavu je zemeni v zasuvce.
  • 0

fdd1222
 
Příspěvky: 511
Images: 0
Registrován: 12.11.2016 19:59
Reputation: -5
Pokud je snaha, dá se to napravit.

Předchozí

Zpět na Co se nikam jednoznačně nehodí :)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron