Stavba tiskárny HyperCube

Před založením nového vlákna se zamyslete, jestli skutečně není kam zařadit a ušetřte tím adminům práci se zbytečným dodatečným tříděním fóra. Děkuji za pochopení. Klidně zde diskutujte o "pikačovinách", OT nebudou řešeny. Tedy stručně řečeno "HNOJNÍK PATŘÍ SEM" :D

Re: Stavba tiskárny HyperCube

Příspěvekod Otomar » 23.10.2018 13:22

Za mě můžu říct, že HEVO mi nepřineslo nic navíc. Líbí se mi design, spoustu věcí sem si ale i tak upravoval. Hlavně co se týče upevnění stolku a taky direct extruder.
Příště bych volil jednodušší konstrukci. Na druhou stranu sCube sem měl postavenou ještě v Beta verzi a taky mě to moc neoslovilo. Teď už je to zdá se všechno celkem vychytané.
Tusi nekdo proc jsou vsichni do tech HEVO tak hrrr?
Stačí se podívat do FB skupiny 3D tisk, je tam pár lidí, kteří neustále doporučují HEVO (Patrik Svoboda, atd). Nováčkovi v 3D tisku bych Hevo vůbec nedoporučil. Složitější konstrukce, firmware, podpora spíše jen v AJ,...
  • 0

Customized REBEL II, direct HEVO, sCube, Voron Trident, Voron0.1, Custom Pinky Bear project & Neje 30W laser engraver
Otomar
 
Příspěvky: 637
Images: 0
Registrován: 20.12.2014 11:24
Bydliště: JMK
Reputation: 0

Předchozí

Zpět na Co se nikam jednoznačně nehodí :)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků