Re: Kdo by se mnou šel do vývoje rebelu II s? A NEB. KVK

Před založením nového vlákna se zamyslete, jestli skutečně není kam zařadit a ušetřte tím adminům práci se zbytečným dodatečným tříděním fóra. Děkuji za pochopení. Klidně zde diskutujte o "pikačovinách", OT nebudou řešeny. Tedy stručně řečeno "HNOJNÍK PATŘÍ SEM" :D

Re: Kdo by se mnou šel do vývoje rebelu II s? A NEB. KECI V

Příspěvekod svobpata » 15.02.2017 16:45

Rebel píše:No, k tomu se klidne priznam, otocil jsem mega a proto jsem platce DPH. Ale je to jen diky tomu, ze jsem z JRC odkoupil zbytkove zasoby na fakturu s 6 mesicni splatnosti (a nastesti vcas vetsinu prodal), kterou jsem v lednu 2017 doplatil a jsem na firemnim uctu cca minus 20000,-, tedy zasekl jsem kontokorent a potreboval bych naopak zbozi nakoupit, ale nemam v podstate za co :D
Tedy kdyz to shrnu a nebudu pocitat to minus, tak mam plnej byt kramu, delam furt nejaky zas... papiry, zadnej volnej cas, mesicne delam priznani DPH a odvadim ho, ted me cekaji jeste dane, platim ucetni aspon za kontrolu tech priznani, zbytek si delam sam atd. Takze kolem a kolem, je to naprosto super, jen premyslim o tom, proc to vubec delam :D

PS: uz vim, proto, abych "poslouchal" jak delam vsecko spatne a nedokonale, jak mam vse drahe a jak jsem na lidi zly :D :D :D
[emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • 0

svobpata
 
Příspěvky: 259
Registrován: 02.01.2016 14:53
Reputation: 0

Re: Kdo by se mnou šel do vývoje rebelu II s? A NEB. KECI V

Příspěvekod mcparyk » 15.02.2017 17:08

Opravte někdo prosím tu chybu v nadpisu. Ke zbytku tohoto tématu se nemá cenu vyjadřovat...
  • 0

mcparyk
 
Příspěvky: 163
Registrován: 25.04.2015 13:49
Bydliště: Vrchlabí
Reputation: 0

Re: Kdo by se mnou šel do vývoje rebelu II s? A NEB. KECI V

Příspěvekod svobpata » 15.02.2017 17:13

RASK píše:To: svobpata

To je těžká diskuse, když si ani nepamatuješ co jsi napsal.
Cituji tě : „Prave ty nedostatky chci opravit a vse vylepsit … “
… A to jako není kritika?

Taky si chlapci uvědomte, že něco jiného je koupit si u Zahradníka stavebnici a něco jiného je ji navrhnout od „nuly“, zkreslit, sehnat materiál, vyrobit, pětkrát předělat, odladit... V prvním případě je to 20 hodin ve druhém případě 2000 hodin. Pokud si takový vývoj projdeš, budeš mít představu co to obnáší a získáš úctu k práci druhých. Ale pokud jediný co umíš je koupit si stavebnici a pak na ni házet špínu, tak zůstáváš komik. Protože pěkně tisknout na odladěné Průšově tiskárně umí i mentálně postižení.
Tohle mě opravdu baví, nemám prusu tak to nemuzu posoudit, rebel se mi moc líbí a vse vylepsit neznamena ze to je blby, a vse ma svoje nedostatky co se daji vylepsit a nerikej ze ne ale kazdy to vidi jinak. Dan udělal super tiskarnu a zabralo mu to urcite hoooodne casu.
  • 0

svobpata
 
Příspěvky: 259
Registrován: 02.01.2016 14:53
Reputation: 0

Re: Kdo by se mnou šel do vývoje rebelu II s? A NEB. KECI V

Příspěvekod Rebel » 15.02.2017 17:36

mcparyk píše:Opravte někdo prosím tu chybu v nadpisu. Ke zbytku tohoto tématu se nemá cenu vyjadřovat...


Pokud te irituje pouze to "I", ktere tam bylo schvalne, aby nazvu zduraznilo "dulezitost" tohoto tematu, tak budiz, mas to mit :D :D :D
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Re: Kdo by se mnou šel do vývoje rebelu II s? A NEB. KVK

Příspěvekod peca » 15.02.2017 17:40

Rask: Je mi po tom prd, ale mně přijde, že Svobpata (9. třída? - to je skvělý, že si děcka hrají i takto) si s tím prostě chce pohrát a ta "vylepšení" bral spíše jako opentlení stávajícího designu. To až Neilz se začal chlubit jakej že je konstruktér myslitel s roky praxe, který akorát neumí programovat ani kreslit (3D softu) a druhým zjevně závidí schonost jít do toho po hlavě.

Svobpata: Prosím Tě, přestaň odpovídat s citacemi posledního příspěvky. Jestli to máš na iPhounu zaplý v "tlapataku", tak to tam zkus někde vypnout, na webu lze odpovědět tlačítkem "rychlá odpověď".

A vůbec, dají se někde v uživatelském nastavení individuálně skrýt vybraná vlákna? Já to čtu přes "poslední příspěvky" a tam bych si rád podobná trollící vlákna vyhodil...
  • 0

peca
 
Příspěvky: 261
Registrován: 01.09.2015 17:30
Bydliště: Jičín
Reputation: 0

Re: Kdo by se mnou šel do vývoje rebelu II s? A NEB. KECI V

Příspěvekod kroxigor » 15.02.2017 17:55

Rebel píše:No, k tomu se klidne priznam, otocil jsem mega a proto jsem platce DPH. Ale je to jen diky tomu, ze jsem z JRC odkoupil zbytkove zasoby na fakturu s 6 mesicni splatnosti (a nastesti vcas vetsinu prodal), kterou jsem v lednu 2017 doplatil a jsem na firemnim uctu cca minus 20000,-, tedy zasekl jsem kontokorent a potreboval bych naopak zbozi nakoupit, ale nemam v podstate za co :D
Tedy kdyz to shrnu a nebudu pocitat to minus, tak mam plnej byt kramu, delam furt nejaky zas... papiry, zadnej volnej cas, mesicne delam priznani DPH a odvadim ho, ted me cekaji jeste dane, platim ucetni aspon za kontrolu tech priznani, zbytek si delam sam atd. Takze kolem a kolem, je to naprosto super, jen premyslim o tom, proc to vubec delam :D

PS: uz vim, proto, abych "poslouchal" jak delam vsecko spatne a nedokonale, jak mam vse drahe a jak jsem na lidi zly :D :D :D


Protože nás máš rád a chceš s náma chodit na 3DPIFO :wink:
  • 0


PrusaSlicer2, Simplify3D, TinkerCAD, FreeCad, OnShape
kroxigor
 
Příspěvky: 1815
Images: 14
Registrován: 28.03.2015 21:17
Bydliště: Středočesko
Reputation: 20
Asi budeš docela dobrej :D

Re: Re: Kdo by se mnou šel do vývoje rebelu II s? A NEB. KVK

Příspěvekod Rebel » 15.02.2017 18:01

Na pivu uz jsem nebyl ani nepamatuju a sud je doma od vanoc prazdnej :( Ale delam si radost, kterou nikomu radsi neukazu, konecne kompletuju CUBE :D :D :D
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Kdo by se mnou šel do vývoje rebelu II s? A NEB. KVK

Příspěvekod svobpata » 15.02.2017 18:07

Já to cituji naschvál, nemusím to citovat pokud vám to vadí.
  • 0

svobpata
 
Příspěvky: 259
Registrován: 02.01.2016 14:53
Reputation: 0

Re: Re: Kdo by se mnou šel do vývoje rebelu II s? A NEB. KVK

Příspěvekod kroxigor » 15.02.2017 18:32

Rebel píše:Na pivu uz jsem nebyl ani nepamatuju a sud je doma od vanoc prazdnej :( Ale delam si radost, kterou nikomu radsi neukazu, konecne kompletuju CUBE :D :D :D


No sláva bude kjubík rebelík :D
  • 0


PrusaSlicer2, Simplify3D, TinkerCAD, FreeCad, OnShape
kroxigor
 
Příspěvky: 1815
Images: 14
Registrován: 28.03.2015 21:17
Bydliště: Středočesko
Reputation: 20
Asi budeš docela dobrej :D

Re: Re: Kdo by se mnou šel do vývoje rebelu II s? A NEB. KVK

Příspěvekod Rebel » 15.02.2017 18:37

Nebude, preci sve nedokonale monstru nepustim mezi dokonale "lidi" a jeste navic zdarma :D A kostka to neni, nejak jsem to blbe spocital a je to kvadrik 380x380x400 pri beznem tiskovem prostoru 200x200x200 :D Asi bych uz neprezil dotazy typu "Proc se to jmenuje CUBE, kdyz to CUBE neni ?????" :mrgreen:
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Re: Kdo by se mnou šel do vývoje rebelu II s? A NEB. KVK

Příspěvekod kroxigor » 15.02.2017 18:42

Tak založíme Lóži senilních starých nedokonalých 3D tiskařů - jen pro zvané
ale chápu okrádal bys rodinu :mrgreen:

nebo to přejmenuj na "skoroCUBE"
  • 0


PrusaSlicer2, Simplify3D, TinkerCAD, FreeCad, OnShape
kroxigor
 
Příspěvky: 1815
Images: 14
Registrován: 28.03.2015 21:17
Bydliště: Středočesko
Reputation: 20
Asi budeš docela dobrej :D

Re: Re: Kdo by se mnou šel do vývoje rebelu II s? A NEB. KVK

Příspěvekod Rebel » 15.02.2017 19:02

jo, mas recht, vitej do klubu a udelam z toho S-CUBE :D chces nejaka autorska prava za spolutvorbu nazvu ? poslel smlouvu ? :D
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Kdo by se mnou šel do vývoje rebelu II s? A NEB. KVK

Příspěvekod bv9 » 15.02.2017 19:14

A nebo to tedy nebude CUBE ale BLOCK. A dávám to zdarma bez nároku na honorář a autorská práva :wink:
  • 0

REBEL II HD od JRC, Repetier-host V1.0.6.
bv9
 
Příspěvky: 125
Registrován: 22.03.2016 17:48
Bydliště: Břeclav
Reputation: 0

Re: Re: Kdo by se mnou šel do vývoje rebelu II s? A NEB. KVK

Příspěvekod kroxigor » 15.02.2017 19:21

Rebel píše:jo, mas recht, vitej do klubu a udelam z toho S-CUBE :D chces nejaka autorska prava za spolutvorbu nazvu ? poslel smlouvu ? :D


rohlík :mrgreen:
  • 0


PrusaSlicer2, Simplify3D, TinkerCAD, FreeCad, OnShape
kroxigor
 
Příspěvky: 1815
Images: 14
Registrován: 28.03.2015 21:17
Bydliště: Středočesko
Reputation: 20
Asi budeš docela dobrej :D

Re: Re: Kdo by se mnou šel do vývoje rebelu II s? A NEB. KVK

Příspěvekod Rebel » 15.02.2017 20:14

Oukej, tak se dohodnete, necham to na vas :D
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

PředchozíDalší

Zpět na Co se nikam jednoznačně nehodí :)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron