GLACE filament natural průhledný

GLACE filament natural průhledný

Příspěvekod Dinous » 10.01.2020 10:34

Ahoj pánové
zkoušel někdo "GLACE filament natural průhledný Smartfil 750 g" ?
Když se vytisne věc s více perimetry a perimetry a vyleští v alkoholu bude to stále nějak průhledné?
Kdyby měl někdo na ukázku nějaký výtkis bylo by to super.
Díky
  • 0

Rebel II 12V 200x200; Rebel II c 300x200 ; Anycubic Photon S ; Geeetech A10M; Průša i3 MK3S;
Dinous
 
Příspěvky: 193
Registrován: 22.05.2018 05:38
Bydliště: Boskovice
Reputation: 0

Re: GLACE filament natural průhledný

Příspěvekod walker.cz » 10.01.2020 16:27

GLACE jsem testoval, ale jen na jednom perimetru, co se týká modelu, tak ho mají materialypro3d.cz jako obrázek k filamentu (Eifellova věž) :D
je třeba dát pozor na množství a dobu působení alkoholu, aby se pak model nerozpadl, stejně jde dosáhnout různých efektů - např. máčením pomocí vatového tamponu ....
U více perimetrů se obávám výsledku, alkohol nebude mít šanci "zprůhlednit" perimetry uvnitř perimetrů, jestli rozumíš, jak to myslím.
  • 0

Rebel II, Rebelix MK2, Poseidon Duo, W-sCubeXY, Delta Sculptur, Wallta (moje delta :D ),
walker.cz
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10.01.2017 23:08
Bydliště: Cheb
Reputation: 0

Re: GLACE filament natural průhledný

Příspěvekod Dinous » 11.01.2020 09:47

walker.cz píše:GLACE jsem testoval, ale jen na jednom perimetru, co se týká modelu, tak ho mají materialypro3d.cz jako obrázek k filamentu (Eifellova věž) :D
je třeba dát pozor na množství a dobu působení alkoholu, aby se pak model nerozpadl, stejně jde dosáhnout různých efektů - např. máčením pomocí vatového tamponu ....
U více perimetrů se obávám výsledku, alkohol nebude mít šanci "zprůhlednit" perimetry uvnitř perimetrů, jestli rozumíš, jak to myslím.


Ahoj, jo věž sem viděl i na youtube něco, ale vše jen jeden perimetr, proto jsem sem dal můj dotaz.
Díky
  • 0

Rebel II 12V 200x200; Rebel II c 300x200 ; Anycubic Photon S ; Geeetech A10M; Průša i3 MK3S;
Dinous
 
Příspěvky: 193
Registrován: 22.05.2018 05:38
Bydliště: Boskovice
Reputation: 0


Zpět na Materiály pro tisk

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků