Bronzový filament - zkušenosti

Bronzový filament - zkušenosti

Příspěvekod basenzi » 21.08.2016 09:15

zajímal by mě ten bronz , má s tím někdo už zkušenosti.
A metadata píše o ABS od Eco3D jsou vážně vlastnosti tisku jiné protože já tedy s ABS dost bojuji a když je možnost si vybrat tak radši PLA kde problém nemám žádný , ale některé výhody ABS by se mi hodily
  • 0

basenzi
 
Příspěvky: 28
Registrován: 04.10.2015 19:57
Reputation: 0

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod Solidify » 21.08.2016 09:46

Bronz bohužel zatím vyzkoušený nemáme. Takže vám nemohu říci ale zkusím se poptat našich kamarádů tiskaru tady v Brně a když tak pošlu recenzi. Co se Abs od Eco 3d napište mi e-mail zprávu prichystam vám vzorek na vyzkoušení. Nebo máte možnost koupit malou 250g civku.
basenzi píše:zajímal by mě ten bronz , má s tím někdo už zkušenosti.
A metadata píše o ABS od Eco3D jsou vážně vlastnosti tisku jiné protože já tedy s ABS dost bojuji a když je možnost si vybrat tak radši PLA kde problém nemám žádný , ale některé výhody ABS by se mi hodily
  • 0

Flashforge Dreamer a Stratasys
Solidify
 
Příspěvky: 77
Registrován: 10.08.2016 12:28
Reputation: 0

Re: Prodej materiálu na www.materialpro3d.cz

Příspěvekod basenzi » 21.08.2016 09:51

Už jsem se registroval a určitě udělám v brzo objednávku ;)
  • 0

basenzi
 
Příspěvky: 28
Registrován: 04.10.2015 19:57
Reputation: 0

Re: Bronzový filament - zkušenosti

Příspěvekod tomast » 30.11.2018 21:52

Nechci zakládat nové vlákno, tak se chytím podle názvu.
Na Black Friday jsem nakupoval u HobbyKingu a mimo jiné měli v akci (ještě mají) filamenty plněné kovem.
Koupil jsem MTMetal Premium Bronze, dle popisu 70% hmotnosti kov, 1/2 kila za 16,61 USD (tedy cca 380Kč).

Tisk je naprostá pohoda, je to jak měkké bláto,vzhled i na omak po tisku jak vypálená keramika bez glazury.
Mince níže tištěna tryskou 0,5 (šíře tisku nastavena na 0,4), přesto je povrch téměř úplně hladký.
Zkoušel jsem výsledek i zabrousit a leštit - sice hodně rychle teplem měkne, ale dá se, jen se mi to pořád zdá málo lesklé a moc do barvy (vzhled taková zašlá desetikorna) - možná že leštící pasta by to ještě vylepšila - ale momentálně doma nemám.
Foceno mobilem ve světle lampy, tak omluvte kvalitu :D
2.jpg

1.jpg
  • 0

tomast
 
Příspěvky: 432
Images: 1
Registrován: 20.11.2017 21:44
Bydliště: Praha
Reputation: 0


Zpět na Materiály pro tisk

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků