Multi-Filamentier

Re: Multi-Filamentier

Příspěvekod Rebel » 20.07.2017 10:33

Beru to jako nazor, kterej chapu, nic mene je muj prinos i prez ta vse "pseudoproti" podstatne vetsi nez po jedinych 3 prispevcich na foru ten tvuj, takze si dovolim pokracovat v tom jak to delam bez vetsich zmen a zbytecne podpory "vykradacu myslenek".

Kdyz to pominu, tak ve zkratce:

- kdo chce pomoci, tak nema problem kontakt dohledat, napsat a v pripade spoluprace vyuzit nejake cloudove uloziste ci cokoli jineho, je to vec komunikace a dohody.
- pokud mi napise clovek u ktereho vidim, ze ma historicky neco rozumneho na foru za sebou, nemam mu problem zdrojaky poslat. Je to proste podle "ksiftu" a o duvere. Pokud toho zneuzije, nic s tim nenadelam, ale nezblaznim se z toho.
- kdo chce, tak z STL dostane jak dostatecne presne rozmery, tak ho lze prevest do rozumneji editovatelneho formatu. Tedy tve tvrzeni je pouze neznalost a kdo to mysli vazne a umi modelovat, tak si prekresli stejne dil podle sveho a neupravuje zdrojak.

Tedy v tuto chvili nemam o cem vic premejslet.

Ad BTW: pokud se pohybujes v IT a znas nejake programatory, tak si urcite postrehl, ze ty "zapaleni" delaji v noci a prez den spi :D Takze mladej urcite neco napise, coz urcite nebude dopoledne, nic mene nazor na zverejneni kodu bude mit asi obdobny, protoze se v tom proste chce vypopelit sam. Ma okolo sebe dost programatoru, kteri mu jsou ochotni poradit a zna je osobne, ale proste dokud to da sam, tak nechce.
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Multi-Filamentier

Příspěvekod medapeta » 20.07.2017 10:37

Ahoj, nabízím překlad do DE a kompilaci v nejnovějším Visual Studiu, které mám legálně koupené.
  • 0

Mínusové body mému profilu zde udělil výhradně uživatel tom666, který se na foru již nevyskytuje.
Měl zřejmě pocit, že pravda se tu psát nesmí...
medapeta
 
Příspěvky: 1617
Images: 57
Registrován: 31.05.2016 22:14
Bydliště: Brdy
Reputation: 0

Re: Multi-Filamentier

Příspěvekod Rebelino » 20.07.2017 12:26

medapeta píše:Ahoj, nabízím překlad do DE a kompilaci v nejnovějším Visual Studiu, které mám legálně koupené.

Já si myslím, že angličtina zatím postačí.. další tlačítko se stejně nevejde :D
V rámci studia mám legálně přístup k nejnovějším vývojářským nástrojům.
BTW na verzi visual studia nezáleží. Záleží na verzi frameworku.
  • 0

Rebelino
 
Příspěvky: 25
Registrován: 11.01.2014 13:03
Reputation: 10
Jen tak dál :)

Re: Multi-Filamentier

Příspěvekod oscar » 20.07.2017 12:45

Tak alespon zapni u toho Form1 Localizable na true. at to vygeneruje resx :)

Kód: Vybrat vše
File.WriteAllText(string.Format("{0}\\data.tmp", tempPath), Process.GetCurrentProcess().MainModule.FileName);


nemusis, tu cestu muzes dat jako argument procesu
  • 0

.... večer se přezujou, hodinu frézujou ....
oscar
 
Příspěvky: 730
Images: 4
Registrován: 16.06.2014 20:51
Bydliště: Perníkovice
Reputation: 10
Jen tak dál :)

Re: Multi-Filamentier

Příspěvekod Rebelino » 20.07.2017 13:38

oscar píše:Tak alespon zapni u toho Form1 Localizable na true. at to vygeneruje resx :)

Kód: Vybrat vše
File.WriteAllText(string.Format("{0}\\data.tmp", tempPath), Process.GetCurrentProcess().MainModule.FileName);


nemusis, tu cestu muzes dat jako argument procesu

Vím, že to s těma jazykama v ty appce je fuj, ale fakt se mi to nechce vsechno presouvat do resx souboru :D
U toho updateru kdybych to teď změnil, některým lidem by to nemuselo chodit. Musel bych sem na forum uploadnout novou verzi.
  • 0

Rebelino
 
Příspěvky: 25
Registrován: 11.01.2014 13:03
Reputation: 10
Jen tak dál :)

Re: Multi-Filamentier

Příspěvekod medapeta » 20.07.2017 16:19

Tak sem pastni link na nejčerstvější verzi na tom Onedrive ne ? Pokud tedy přemazáváš ty starší a název je stejný.
  • 0

Mínusové body mému profilu zde udělil výhradně uživatel tom666, který se na foru již nevyskytuje.
Měl zřejmě pocit, že pravda se tu psát nesmí...
medapeta
 
Příspěvky: 1617
Images: 57
Registrován: 31.05.2016 22:14
Bydliště: Brdy
Reputation: 0

Re: Multi-Filamentier

Příspěvekod MartinCZ » 15.10.2018 09:23

Ahoj, nevím proč, ale program mi jde jen spustit, ale to je vše.
Přetáhnutí souboru nejde (zobrazí se přeškrtlé kolečko) a jeho ruční otevření sice otevře cestu, ale po vybrání souboru opět nic. Soubory jsou generované z Repetiera.
Mám Windows 10 64bit. Spuštení jako správce ani různé režimy kompatibility nepomáhaji...
  • 0

MartinCZ
 
Příspěvky: 25
Registrován: 20.10.2016 11:52
Bydliště: Znojemsko
Reputation: 0

Re: Multi-Filamentier

Příspěvekod Rebel » 22.10.2018 07:34

Musim mladyho "probudit", at na to zkusi mrknout, ale bez nejakejch dalsich informaci asi bude tezko neco resit, protoze mi to beha na nekolika PC s Win10 bez problemu.
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Multi-Filamentier

Příspěvekod Rebelino » 22.10.2018 13:13

MartinCZ píše:Ahoj, nevím proč, ale program mi jde jen spustit, ale to je vše.
Přetáhnutí souboru nejde (zobrazí se přeškrtlé kolečko) a jeho ruční otevření sice otevře cestu, ale po vybrání souboru opět nic. Soubory jsou generované z Repetiera.
Mám Windows 10 64bit. Spuštení jako správce ani různé režimy kompatibility nepomáhaji...


Ve Windows nejdou do okna přetahovat soubory, když je aplikace spuštěná jako správce. Ta druhá chyba, na tu se budu muset mrknout.

Pošlete sem načítaný gcode prosím.
  • 0

Rebelino
 
Příspěvky: 25
Registrován: 11.01.2014 13:03
Reputation: 10
Jen tak dál :)

Re: Multi-Filamentier

Příspěvekod MartinCZ » 25.10.2018 10:53

Ono je jedno jaký gcode sem dám, nenačte mi to žádný. Přitom je to bez problémů vytiskne.

https://www.dropbox.com/s/l80cx9e9iq32cna/krouzek.gco?dl=0
  • 0

MartinCZ
 
Příspěvky: 25
Registrován: 20.10.2016 11:52
Bydliště: Znojemsko
Reputation: 0

Re: Multi-Filamentier

Příspěvekod Rebelino » 25.10.2018 12:09

Našel jsem chybu, opravím ji až budu moct.
  • 0

Rebelino
 
Příspěvky: 25
Registrován: 11.01.2014 13:03
Reputation: 10
Jen tak dál :)

Re: Multi-Filamentier

Příspěvekod kilian » 03.06.2020 16:34

Kde by som prosím našiel MF-visualizer.exe ?
  • 0

kilian
 
Příspěvky: 7
Registrován: 08.02.2020 18:44
Reputation: 0

Re: Multi-Filamentier

Příspěvekod Rebel » 03.06.2020 16:41

To nevím, ale odkaz ke stažení Multi-Filamentier.exe je hned v 1. příspěvku tohoto tématu.
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Multi-Filamentier

Příspěvekod kilian » 03.06.2020 18:08

Program je super, len pri stlačení tlačítka "Náhled ve 3D" vyskočí okno "Nepodařilo se spustit vizualizer" error.
Predpokladám, že by to mal byť samostatný súbor mf-visualizer.exe, ktorý sa spustí cez to tlačítko.
Alebo je to inak a vo Win7pro 32bit mi niečo nefunguje. Hlavné je, že to MF neovplyvňuje a program na čo je určený, funguje.
  • 0

kilian
 
Příspěvky: 7
Registrován: 08.02.2020 18:44
Reputation: 0

Re: Multi-Filamentier

Příspěvekod Rebel » 03.06.2020 18:49

Aha, ten visualiser je ale součástí toho hlaního exe souboru a rozbaluje se někde do appdata při spuštění. Mám podezření na Win7, ty nebudou mít nějaký potřebný runtime či verzi .NET, není to pro ně kompilované, když už dnes nejsou podporované.
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

PředchozíDalší

Zpět na Rebel SW

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron