Multi-Filamentier

Re: Multi-Filamentier

Příspěvekod Rebel » 20.07.2017 10:33

Beru to jako nazor, kterej chapu, nic mene je muj prinos i prez ta vse "pseudoproti" podstatne vetsi nez po jedinych 3 prispevcich na foru ten tvuj, takze si dovolim pokracovat v tom jak to delam bez vetsich zmen a zbytecne podpory "vykradacu myslenek".

Kdyz to pominu, tak ve zkratce:

- kdo chce pomoci, tak nema problem kontakt dohledat, napsat a v pripade spoluprace vyuzit nejake cloudove uloziste ci cokoli jineho, je to vec komunikace a dohody.
- pokud mi napise clovek u ktereho vidim, ze ma historicky neco rozumneho na foru za sebou, nemam mu problem zdrojaky poslat. Je to proste podle "ksiftu" a o duvere. Pokud toho zneuzije, nic s tim nenadelam, ale nezblaznim se z toho.
- kdo chce, tak z STL dostane jak dostatecne presne rozmery, tak ho lze prevest do rozumneji editovatelneho formatu. Tedy tve tvrzeni je pouze neznalost a kdo to mysli vazne a umi modelovat, tak si prekresli stejne dil podle sveho a neupravuje zdrojak.

Tedy v tuto chvili nemam o cem vic premejslet.

Ad BTW: pokud se pohybujes v IT a znas nejake programatory, tak si urcite postrehl, ze ty "zapaleni" delaji v noci a prez den spi :D Takze mladej urcite neco napise, coz urcite nebude dopoledne, nic mene nazor na zverejneni kodu bude mit asi obdobny, protoze se v tom proste chce vypopelit sam. Ma okolo sebe dost programatoru, kteri mu jsou ochotni poradit a zna je osobne, ale proste dokud to da sam, tak nechce.
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini ! A naučte se používat pro STL přílohy čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel

Images: 243

Příspěvekod medapeta » 20.07.2017 10:37

Ahoj, nabízím překlad do DE a kompilaci v nejnovějším Visual Studiu, které mám legálně koupené.
  • 0

-------------------------------------------------------------------
Rebelix X2, Rebel II HD, Rebel IIC 250x300x300
medapeta

Images: 57

Příspěvekod Rebelino » 20.07.2017 12:26

medapeta píše:Ahoj, nabízím překlad do DE a kompilaci v nejnovějším Visual Studiu, které mám legálně koupené.

Já si myslím, že angličtina zatím postačí.. další tlačítko se stejně nevejde :D
V rámci studia mám legálně přístup k nejnovějším vývojářským nástrojům.
BTW na verzi visual studia nezáleží. Záleží na verzi frameworku.
  • 0

Rebelino

Příspěvekod oscar » 20.07.2017 12:45

Tak alespon zapni u toho Form1 Localizable na true. at to vygeneruje resx :)

Kód: Vybrat vše
File.WriteAllText(string.Format("{0}\\data.tmp", tempPath), Process.GetCurrentProcess().MainModule.FileName);

nemusis, tu cestu muzes dat jako argument procesu
  • 0

.... večer se přezujou, hodinu frézujou ....
oscar

Images: 4

Příspěvekod Rebelino » 20.07.2017 13:38

oscar píše:Tak alespon zapni u toho Form1 Localizable na true. at to vygeneruje resx :)

Kód: Vybrat vše
File.WriteAllText(string.Format("{0}\\data.tmp", tempPath), Process.GetCurrentProcess().MainModule.FileName);

nemusis, tu cestu muzes dat jako argument procesu

Vím, že to s těma jazykama v ty appce je fuj, ale fakt se mi to nechce vsechno presouvat do resx souboru :D
U toho updateru kdybych to teď změnil, některým lidem by to nemuselo chodit. Musel bych sem na forum uploadnout novou verzi.
  • 0

Rebelino

Příspěvekod medapeta » 20.07.2017 16:19

Tak sem pastni link na nejčerstvější verzi na tom Onedrive ne ? Pokud tedy přemazáváš ty starší a název je stejný.
  • 0

-------------------------------------------------------------------
Rebelix X2, Rebel II HD, Rebel IIC 250x300x300
medapeta

Images: 57

Předchozí

Zpět na Rebel SW