Jaký SW pro vytváření modelů ?

Re: Jaký SW pro vytváření modelů ?

Příspěvekod zemciko » 12.09.2017 13:32

Odepsali mi z českého zastoupení s tím že alibre se dále vyvíjí a zrovna se chystá nový update. Horší už je to s cenou na plnou verzi expert u nás chtějí kolem 50kkč a nižší mi ani nenabídli....
  • 0

zemciko

Images: 9

Příspěvekod Klaudius » 13.09.2017 17:14

zemciko píše:Odepsali mi z českého zastoupení s tím že alibre se dále vyvíjí a zrovna se chystá nový update. Horší už je to s cenou na plnou verzi expert u nás chtějí kolem 50kkč a nižší mi ani nenabídli....

S tou cenou to máš ťažké, za malé peniaze dnes už nedostaneš prakticky nič. Ja momentálne kupovať nepotrebujem, pretože v práci fungujem na Inventore, mám ho legálne aj doma, tak keby chcel niekto niečo pomôcť namodelovať, môžem helfnúť. No a keď takáto možnosť nebude, dávno mám v hľadáčiku Rhinoceros, zvládne neskutočne veľa, čo sa týka modelovania, ale ako viem, často ho používajú aj ako prekladač, zvláda dosť veľa formátov. Stojí do 30 tis. Kč, pokiaľ záujemca študuje alebo pracuje v školstve, tak licencia stojí zlomok ceny, ak si dobre spomínam, je to niečo cez 6000,-Kč.
  • 0

Klaudius

Příspěvekod zemciko » 13.09.2017 22:05

V roce 2010/11 měli verzi zadarmo a pak verzi "na doma" za pár tisíc.. To se se teď "doprodává" jako cubify je 4 roky stará verze.
  • 0

zemciko

Images: 9

Předchozí

Zpět na Další SW pro tisk