Stránka 1 z 1

Když není čím měřit

PříspěvekNapsal: 02.01.2016 01:23
od vitmalot
Tak jsem se stal taky majitelem Rebela II a po prvních nezdarech a problémech už konečně tisknu.
První tisky jsem věnoval náhradním dílům pro Rebela a materiál pomalu dochází.Chci konečně tisknout vlastní tvorbu a Ejhle nemám čím měřit.Tady je moje svépomoc Šuplery.
Šuplera 3.jpg
Šuplera 3.jpg (114.41 KiB) Zobrazeno 3073 krát

Šuplera 1 díl .stl
(211.29 KiB) Zobrazeno 3073 krát

Šuplera 2.stl
(323.79 KiB) Zobrazeno 3073 krát

Vodítko.stl
(19.71 KiB) Zobrazeno 3073 krát

Držák vodítka.stl
(57.33 KiB) Zobrazeno 3073 krát

Distance vodítka.stl
(285.92 KiB) Zobrazeno 3073 krát

Distance vodítka.stl
(285.92 KiB) Zobrazeno 3073 krát

Měřítko Šuplera.pdf
Vytisknout nalepit a přestříkat lakem na vlasy
(10.8 KiB) 385 krát

Měřítko Spodek 1.pdf
(6.19 KiB) 456 krát


Toleranci berte z rezervou :lol: