Co a jak nabízet - čtěte !!!

Nabídky 3D tisku konkrétních model či sad dílů, workshopů atd. - PODMÍNKOU NABÍDKY JE UVEDENÍ CENY nabízené služby či zboží.

Co a jak nabízet - čtěte !!!

Příspěvekod Rebel » 07.11.2015 13:05

Po uvážení na velké "administrátorské" pivní poradě jsme se "usnesli", že reklamy typu "Jsme kdosi, nabízíme cosi a více info zde" nebudeme v rámci fóra tolerovat. Ten kdo tu dlouhodobě a opakovaně nabízí by měl být aspoň trochu činný i v jiných sekcích. Dále nebudou tolerovány registrace pouze za účelem nabídek, forum není veřejný reklamní portál a nikdy tomu tak doufám nebude.

Dále také sekce "Nabídky" neslouží k trvalému prodeji stále stejného zboží. Není to eshop, proto neobnovujte aktuálnost nabídek nesmyslným vkládáním stále stejných či obdobných nabídek a založte si vlastní eschop, řešení zdarma je dostatek.

Vkládejte tedy prosím nabídky související s RepRapem typu:

- prodám to a to za cenu tu a tu
- nabízím například výrobu toho a toho za cenu takovou a makovou .... dohoda a alternativa možná
- nabízím službu / tisk / modelování / výrobu za ceny dohodou (zde samozřejmě nelze napsat konkrétní cenu), ale uveďte aspoň nějakou referenci, příklad své tvorby, popis sebe či společnosti, nikoliv jen odkaz na komerční WEB
- atp.

Děkuji za pochopení. V případě připomínek, jsem pro věcnou diskuzi.

PS: Prosím o probrání stávajících nabídek a doplnění jejich stavu v případě ukončení prodeje na PRODÁNO. Tyto nabídky budou v rámci úklidu odstraněny a bude tomu i tak u nabídek, kde se cca 6 měníců nic nedějě.
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, Anycubic Photon ! A naučte se používat pro STL přílohy čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3273
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK
Reputation: 20

Zpět na Nabídky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník