Workshop - přijďte si postavit 3D tiskárnu KRYAL Cube!

Nabídky 3D tisku konkrétních model či sad dílů, workshopů atd. - PODMÍNKOU NABÍDKY JE UVEDENÍ CENY nabízené služby či zboží.

Re: Workshop - přijďte si postavit 3D tiskárnu KRYAL Cube!

Příspěvekod Rebel » 29.09.2015 22:44

Nevim koho myslis tim druhym kohoutem a nemyslim to ve zlem, ale ja to nebudu, nic tu na foru primarne nenabizim a neprodavam. Ono tedy ani na jinem foru ci webu.
To ze existuje jedina komercni zalezitost a to rebelshop, je pro me spise pritezi a nikoli nejakym zlatym dolem. Kdybych venoval tolik casu necemu jinemu co venuji foru, tisku, blbnuti s hotendama, elektronikou atp, proste RepRapu, mozna bych na tom byl podstne lepe jak casove, tak financne.
Treba ten cas jednou prijde, ale zatim je to spis takovej obrovskej kun :D Bohuzel neni jediny a kdyz se to stado sejde, tak jsem trochu na prasky :D
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Workshop - přijďte si postavit 3D tiskárnu KRYAL Cube!

Příspěvekod Car » 29.09.2015 22:55

Můj příspěvek se nijak netýkal tebe Rebel , to patřilo zakladateli vlákna KRYAL Cube a pak trošku člověku lačnícímu po informacích víc než po čemkoliv jiném ( byť i já kliďas Velikán jsem se dnes u jednoho Eshopu hodně "steknul ",když měli napsáno máme produkt skladem a dotyčný mi s klidným srdcem řekne ,ale já tu nemůžu mít desetitisíce položek skladem ,aby jste si ji mohl ještě dnes odvést - tak hezky od plic , jsem si už dlouho neulevil a je velká škoda , že toto záměrné manévrování "rádoby shopů " není trestným činem ) .

Tato zpráva bude po tvém přečtení do 10 vteřin sama smazána ......
  • 0

Konstrukce Prusa i2 ,Rebel 2 ,PEEK hotend 3mm i 1,75mm vlastní výroba ,Marlin , Ramps 1.4 ,motory Microcon SX17 -0905 ,KISSlicer64
Car
 
Příspěvky: 662
Registrován: 28.04.2014 23:13
Bydliště: Olomouc
Reputation: 0

Re: Workshop - přijďte si postavit 3D tiskárnu KRYAL Cube!

Příspěvekod Rebel » 29.09.2015 23:18

:D v pohode, vsak ja se nehadam :D Mazat nic nemusis, zakladatel vlakna se jiz v podstate vyjadril a je na kazdem, jak to chape ci citi. Dokud to ma aspon nejakou hlavu a patu, tak budiz, nechme to byt.
Nakonec se treba i KRYAL Cube stane opensource a uprime receno jinou cestu nevidim :) Bud ten projekt pojde a nebude posledni takovy, nebo se vysplha na nejakou pomyslnou spici, tedy uhradi se ze zisku naklady + nejakej ten vydelek a co dal? To je prave ta diskutabilni zalezitost mezi kommercni tiskarnou a kommercnim reprapem (pokud se neco takoveho da vubec kategorizovat) a opensource reprapem. Kam se muze kommercni reprap dostat, co to vlastne je? jaky to ma a bude mit support? jak se to da dlouho takto kocirovat? Podle me ne moc daleko a dlouze, ale je to opet pouze muj nazor a tema na jiny topic. Necham se prekvapit co bude dal ;)
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Workshop - přijďte si postavit 3D tiskárnu KRYAL Cube!

Příspěvekod zemciko » 24.07.2016 10:55

Jenom bych dodal, že GPL licence reprapu, pokud si dobře pamatuji stále vyžaduje u odvozených výtvorů poskytnout nejen původní díly ale i ty nově vytvořené. Tj. to že jsem si namodeloval některé nové kostky neznamená, že ty už jsou mimo licenci...
Jinými slovy dostal jsem něco zadarmo, něco svého k tomu přidal, a dál to dávám zase jiným za stejných/kompatibilních podmínek.
Ono dost dobře je celkem normální že některé věci se řeší podobně, kolo bude furt kolo, spojka do rohu bude celkem podobná atd. Ale o to podle mne nejde.
  • 0

zemciko
 
Příspěvky: 1487
Images: 9
Registrován: 09.05.2015 13:43
Reputation: 0

Předchozí

Zpět na Nabídky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron