Prodám 2x sCube

Nabídky 3D tisku konkrétních model či sad dílů, workshopů atd. - PODMÍNKOU NABÍDKY JE UVEDENÍ CENY nabízené služby či zboží.

Prodám 2x sCube

Příspěvekod Rebel » 10.08.2023 12:45

Nabízím 2 sCube ve stavu jakém jsou. Už se na nich nějaký pátek netisklo, v podatatě je nepotřebuji, mám dalších x tiskáren v provozu a mají pro mě spíše nostalgickou hodnotu a nechce se mi je teď rozebírat.
Měli by být funkční, zkoušet je a seřizovat již nehodlám, proto je nabízím tak jak jsou za cenu 5000,-/ks. Konfigurace je v podstatě v duchu veřejného projektu, elektronika 8bit FYSETC F6 na 24V, indukční sonda, nějaké ty tiché drivery, motory ještě MICROCON atd.
Nechci je posílat, tedy pouze osobní odběr v Hradci Králové, jsou určeny pro někoho, kdo se s tím chce zabývat, pohrát si, poladit, popřípadě přestavět. Navržená cena je v podstatě 50% původního nákladu na materiál, tedy buď to někdo vezme, nebo je v zimě rozeberu, o ceně licitovat moc nechci, možná při odběru obou :D

Mám tu i mraky dílů, které zbyly z vývoje, eshopu a různých staveb, ale nechce se mi je nabízet, fotit a posílat, mohu je případně nechat za rozumnou cenu při odběru tiskáren/ny. Seznam třeba někdy sepíšu, ale nyní se mi nechce :D

Jinde to inzerovat nebudu, je to nabídka spíše pro "Rebelisty", kteří jsou schopni to zpracovat a využít, nechci zaškolovat žádného začátečníka, na to v dnešní době nemám čas, sílu, ani chuť.
Děkuji za pochopení.
  • 0

Přílohy
sCube.JPG
Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Zpět na Nabídky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků