Prodám Rebel II - PRODÁNO

Nabídky 3D tisku konkrétních model či sad dílů, workshopů atd. - PODMÍNKOU NABÍDKY JE UVEDENÍ CENY nabízené služby či zboží.

Prodám Rebel II - PRODÁNO

Příspěvekod horamil » 03.08.2018 18:00

Rebel II na prodej, moc tomu nerozumím protože jsem Lama :) tak se mne moc neptejte co to vlastně prodávám.

cena k jednání 5.500 Kč včetně náhradních dílů (hotbed, hotend, řemeny, motor, driver, nějaký ten drát do začátku atd.)

Takže to co tu mám je spíš výzva pro toho kdo si chce Rebela postavit a přizpůsobit sobě samému. Tj. podívat se jak to funguje, naučit se s tím, zamyslet se co se mi líbí a co ne. A následně celé to překopat s tím, že vše si vše mohu v klidu vytisknout a "zkurvit" sám :)

Rebela mám velmi krátce moje idea byla překopat ho na větší formát, přeš prvotní porodní bolesti jako byly studené spoje a vyvyklané konektory po původním majiteli (nyní vše nové) jsme se s Rebelem skamarádili....
ale nakonec....
A za to se moc omlouvám, jsem skončil u konkurence :)
Nastavování hodbedu bez šroubováku (Autoleveling) a výměnné tiskové desky místo skla jsou prostě prima jen ta cena :? . Tak to kruci, kluci vymyslete a já se zase vrátím.
  • 0

Přílohy
IMAG0393.jpg
IMAG0393.jpg (42.56 KiB) Zobrazeno 2555 krát
IMAG0392.jpg
IMAG0392.jpg (33.94 KiB) Zobrazeno 2555 krát
IMAG0391.jpg
IMAG0391.jpg (33.29 KiB) Zobrazeno 2555 krát
horamil
 
Příspěvky: 39
Registrován: 25.07.2018 22:03
Bydliště: Neratovice
Reputation: 0

Re: Prodám Rebel II

Příspěvekod medapeta » 04.08.2018 10:46

Cena pěkná, více méně za náklady.

P.S.: To co Ti na Rebelovi chybí, je dávno vymyšlené a funkční s minimální úpravou tiskárny kterou prodáváš...
  • 0

Mínusové body mému profilu zde udělil výhradně uživatel tom666, který se na foru již nevyskytuje.
Měl zřejmě pocit, že pravda se tu psát nesmí...
medapeta
 
Příspěvky: 1617
Images: 57
Registrován: 31.05.2016 22:14
Bydliště: Brdy
Reputation: 0

Re: Prodám Rebel II

Příspěvekod horamil » 04.08.2018 12:25

kdepak je to k vidění? nemáš nějaké odkazy?

EDIT: už jsem to prošel... názory na autoleveling se různí. Po "zkušenostech" při tisku s Rebelem a MK3 mi pro pohodlnou Lamu vychází lépe MK3 a autoleveling. Rebela bohužel musím pokaždé doštelovat protože ho přenáším a jeho tuhý rám má své limity. Tisknu z PLA a ABS, pokaždé se to jinak zahřeje a jinak zkroutí takže musím ladit, a to na horkém. Zrovínka u mého kusu je deska pod hotbed udělaná z jakéhosi plastového sendviče, který funguje jako bimetal prohýbá se o milimetry, (info pro kupujícího... jedna z věcí co by chtěla předělat).
Na Z ose nemám možnost doladit sílu první vrstvy jakýsi "offset" možná starý firmware nevím.

Tisknu na sklo takže s kancelářské klipsy kolem dokola do kterých tu a tam strčím, bylo by fajn to vyřešit jinak.
MK3 chytnu někam jí položím vrazím do ní filament který zrovna potřebuji vyberu tiskovou desku s jakou chci strukturou dám tam test doladím na oko první vrstvu a tisknu. Dotisknu strčím novou desku a jedu bez nastavení další tisk. Ano zpohodlněl jsem :)

Ani nevíte jak jsem byl rád když jsem našel tenhle web, jenže se v něm člověk ztratí, Těch modifikací je tolik kolik je tu uživatelů takže nedokážu říct co mi vlastně stojí na stole :). Snad jen že to není Cube. Ta různorodost je obrovské plus ale pro mne zároveň smrt.

Jakým směrem se teď Rebel ubírá?
V jaké je aktuálně verzi a co umí?

já se tu v tom všem ztratil... no snad se zase najdu :) A až se naučím tisknout Tak chci REBEL XXL : )

pardon že jsem OT
  • 0

horamil
 
Příspěvky: 39
Registrován: 25.07.2018 22:03
Bydliště: Neratovice
Reputation: 0

Re: Prodám Rebel II

Příspěvekod horamil » 21.08.2018 13:08

Tak mi to nedalo, a nechal jsem udělat zbrusu novou desku pod hodbet, už se nic nekroutí, nastavení drží
materiál hliník 4mm, řezáno na vodním paprskem cena 300 Kč (kdyby měl někdo zájem)

cenu za celek 5.500 zůstává jen kvalita vzrůstá :)
  • 0

horamil
 
Příspěvky: 39
Registrován: 25.07.2018 22:03
Bydliště: Neratovice
Reputation: 0

Re: Prodám Rebel II

Příspěvekod Lada » 05.09.2018 10:38

dobrý Den
sháním staršího Rebela II za 5000kč
pokud je funkční a tiskne napište mi zprávu. L
  • 0

Lada
 
Příspěvky: 53
Registrován: 04.12.2016 12:25
Reputation: 0

Re: Prodám Rebel II

Příspěvekod horamil » 21.09.2018 18:17

Prodáno!
  • 0

horamil
 
Příspěvky: 39
Registrován: 25.07.2018 22:03
Bydliště: Neratovice
Reputation: 0


Zpět na Nabídky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků