Deska pod hotbed / stolek / CNC Frezovani

Nabídky 3D tisku konkrétních model či sad dílů, workshopů atd. - PODMÍNKOU NABÍDKY JE UVEDENÍ CENY nabízené služby či zboží.

Re: Deska pod hotbed / stolek / CNC Frezovani

Příspěvekod MichalG » 28.10.2017 10:15

nevybavuju si ze bych nekde nabizel vlisovani matek, urcite zde kazdej kdo nabizi plastove dily atd pro ostatni posila i fakturu :-P
  • 0

Nabizim tistene dily
MichalG
 
Příspěvky: 393
Images: 0
Registrován: 28.03.2017 23:15
Reputation: 2
Jen tak dál :)

Re: Deska pod hotbed / stolek / CNC Frezovani

Příspěvekod Rebel » 28.10.2017 11:20

Jsi normalni? Neumis odpovedet na to, na co se ptam? Takze naposledy se ptam, jestli to umis i s matkama a kolik to bude stat a kdybych to od tebe bral, tak jestli mi na to das poptrebnej doklad. Chapu ze jsi z jineho kosmiru, ale preci jeno jsem mysle, ze dokazes odpovedet jednoduse a strucne bez zbytecnejch kecu. Tedy asi nedovedes. A nic promazavat nebudu, nejsem politik pred volbama.

PS: mimochodem kdyz chces uvadet na trh nejake nove veci a pochopil jsem, ze mas ty 2 supertiskarny, tak me vubec nenapadlo, ze nevis, co je to faktura ci danovej doklad a ze ho po tobe treba nekdo bude i chtit.
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Deska pod hotbed / stolek / CNC Frezovani

Příspěvekod MichalG » 28.10.2017 11:36

ja myslim ze jsem odpovedel zcela srozumitelne ale koukam ze bez tveho arogantniho chovani se to neobejde :-D
  • 0

Nabizim tistene dily
MichalG
 
Příspěvky: 393
Images: 0
Registrován: 28.03.2017 23:15
Reputation: 2
Jen tak dál :)

Re: Deska pod hotbed / stolek / CNC Frezovani

Příspěvekod Rebel » 28.10.2017 11:39

Jsi opravdu nemocnej a evidentne asi i hloupej, budiz ti zem lehka.
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Deska pod hotbed / stolek / CNC Frezovani

Příspěvekod Rebel » 28.10.2017 11:41

Pokud se nezacnes chovat normalne, zacnu ti to mazat bez upozorneni, opet me prestavas bavit.
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Deska pod hotbed / stolek / CNC Frezovani

Příspěvekod n1kd0 » 28.10.2017 17:34

Co se do něj tak serete? Jste se blbě vyspali? Nabídnul tu pár desek...v bazaru. A ty se do něj sereš jako největčí.... (dopln si sám) kvůli paragonu. Přitom tady má v bazaru spousta lidí celkem pěknej business s plastovýma dílama na tiskárny, ale tam je asi paragon jedno.

A pokud si to od něj chtěl odebírat do svého eshopu, jde se zeptat jako člověk...
  • 0

RebeliX X2
n1kd0
 
Příspěvky: 179
Registrován: 22.04.2015 23:28
Bydliště: Písek
Reputation: 0

Re: Deska pod hotbed / stolek / CNC Frezovani

Příspěvekod MichalG » 28.10.2017 18:02

s rebelem mame trochu neshody, jenze ja to beru jako neshody pracovni a on to bere osobne, no a medapeta to je pripad sam o sobe, udelal si 2 acc aby udelal falesne obednavky dilu a dostal se k me adrese atd a pak na vebu k memu telefonnimu cislu psal komenty "Nějaký blázen z *****. Obtěžuje a nabízí nějaké plasty z popelnice." :-D sami pratelsti lide tady no :-D

ale diky ze jsi se me zastal to se moc nevidi
  • 0

Nabizim tistene dily
MichalG
 
Příspěvky: 393
Images: 0
Registrován: 28.03.2017 23:15
Reputation: 2
Jen tak dál :)

Re: Deska pod hotbed / stolek / CNC Frezovani

Příspěvekod nasranek » 28.10.2017 18:22

n1kd0 píše:Co se do něj tak serete? Jste se blbě vyspali? Nabídnul tu pár desek...v bazaru. A ty se do něj sereš jako největčí.... (dopln si sám) kvůli paragonu. Přitom tady má v bazaru spousta lidí celkem pěknej business s plastovýma dílama na tiskárny, ale tam je asi paragon jedno.

A pokud si to od něj chtěl odebírat do svého eshopu, jde se zeptat jako člověk...

Hm zajímavé já jsem to pochopil po prvním přečtením a chápal jsem že to chce do eshopu,
byznys s plastovými díly: na tom abys na plastu vydělal potřebuješ farmu a ruku na srdce víc škody než užitku
pro firmu - teda pokud to neprodáš s tiskárnou samo o sobě to tak výdělečné není vem si poměr cena/čas.
Vždycky vyděláš víc na servisu nebo prodeji u výrobce udělaných dílů.
  • 0

nasranek
 
Příspěvky: 268
Images: 0
Registrován: 06.03.2017 01:16
Bydliště: Orlová 4
Reputation: 0

Re: Deska pod hotbed / stolek / CNC Frezovani

Příspěvekod n1kd0 » 28.10.2017 18:25

ano. důvod prodeje plastových dílů je čirý altruismus. bezpochyby.
  • 0

RebeliX X2
n1kd0
 
Příspěvky: 179
Registrován: 22.04.2015 23:28
Bydliště: Písek
Reputation: 0

Re: Deska pod hotbed / stolek / CNC Frezovani

Příspěvekod nasranek » 28.10.2017 19:07

Použil jsem tento balíček STL " tistene_dily_rebel_ii_v30_1_jrc " a jen tak bez optimalizace jsem ho hodil do Cury a vyšlo mi cca 54 hodin / 200 metrů (0,4/33%/0,200/PLA) - vím že je to přehnané a ti co to tisknou na :roll:
kšeft mají jiné hodnoty (ať se podělí),ale když si tipnu tak to o míň než cca 15% nebude a ruku na srdce cca 30 kč hrubého na hodinu bez odpočtu elektřiny a plastu je vážně byznys.
  • 0

nasranek
 
Příspěvky: 268
Images: 0
Registrován: 06.03.2017 01:16
Bydliště: Orlová 4
Reputation: 0

Re: Deska pod hotbed / stolek / CNC Frezovani

Příspěvekod Rebel » 28.10.2017 20:12

n1kd0 píše:Co se do něj tak serete? Jste se blbě vyspali? Nabídnul tu pár desek...v bazaru. A ty se do něj sereš jako největčí.... (dopln si sám) kvůli paragonu. Přitom tady má v bazaru spousta lidí celkem pěknej business s plastovýma dílama na tiskárny, ale tam je asi paragon jedno.

A pokud si to od něj chtěl odebírat do svého eshopu, jde se zeptat jako člověk...


Mily pane, to opravdu myslis vazne? Muzes mi laskave vysvetlit, co je to za "srani", kdyz jsem se takto zeptal? :

"Pokud bude mít sklolaminátová deska vlisovana ocelová pouzdra, jaká bude cena a pokud lze na doklad s odpočtem DPH?"

Na to se snad da odpovedet dvema slovy a nic vic jsem ani nechtel. Takze se sklidnete a zamyslete se nad tim, co pisete !!!!
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Deska pod hotbed / stolek / CNC Frezovani

Příspěvekod MichalG » 28.10.2017 20:16

jenze ty ses na to ptal aby ses do me navezl takze nejspis proto to napsal a proto jsem neodpovedel
  • 0

Nabizim tistene dily
MichalG
 
Příspěvky: 393
Images: 0
Registrován: 28.03.2017 23:15
Reputation: 2
Jen tak dál :)

Re: Deska pod hotbed / stolek / CNC Frezovani

Příspěvekod n1kd0 » 28.10.2017 20:18

sám vite na co a proč jste se pane ptal. ostatní jsou pindy. vzhledem k tomu že žádné pouzdra nenabízel je vaše ospravedlňování prasackeho přístupu vcelku úsměvné. asi tak

nehledě na to že jste tu otázku položil úplně jinak..
  • 0

RebeliX X2
n1kd0
 
Příspěvky: 179
Registrován: 22.04.2015 23:28
Bydliště: Písek
Reputation: 0

Re: Deska pod hotbed / stolek / CNC Frezovani

Příspěvekod Rebel » 28.10.2017 20:29

Vy vlastnite oba kristalovou kouli? Ja narozdil od Vas asi umim cist a ptal jsem se "Pokud bude mít sklolaminátová deska vlisovana ocelová pouzdra....", coz je otazka na cas budouci. Stacilo napsat "nebude/bude" za kolik ...... Pokud je to pro vas nepochopitelna otazka, nic zde nenabizejte.
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Deska pod hotbed / stolek / CNC Frezovani

Příspěvekod n1kd0 » 28.10.2017 20:35

hele ty sám víš proč ses ptal. já nic neprodával takže mi to je vcelku jedno. nestojím o žádný flame. ale za tím co jsem napsal si stojím. snad jen jedině, že jsem rád, že mám tiskárnu postavenou a už tu nemusím sbírat informace.

a takto jak píšeš si se opravdu neptal.. :D
  • 0

RebeliX X2
n1kd0
 
Příspěvky: 179
Registrován: 22.04.2015 23:28
Bydliště: Písek
Reputation: 0

PředchozíDalší

Zpět na Nabídky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků