Odrezky, desticky, latky

Nabídky 3D tisku konkrétních model či sad dílů, workshopů atd. - PODMÍNKOU NABÍDKY JE UVEDENÍ CENY nabízené služby či zboží.

Odrezky, desticky, latky

Příspěvekod Assewoo » 31.03.2017 12:34

Ahoj, na podzim 2016 jsem ukoncil podnikani a zavrel drevovyrobu, sice se drevu jeste venuji, ale uz jen regionalne, zadny export. Likviduju zbytky ze skladu a tak pokud by nekdo shanel treba desticky jako podklad pod tisteny text na ruzne cedulky apod. klidne me s tim oslovte.

Prevazne jsme zpracovavali modrin a dub, okrajove i jine dreviny, smrk, borovice, olse, lipa. Samozrejme masiv.

Jsem schopen upravit rezanim na pozadovany rozmer, jen prosim, delam to rucne, tak zadne 10.000 ks serie.

Cena se tezko stanovuje bez konkretni specifikace, ale pokud se bude jednat o zbytky z vyroby, jiste se domluvime. Ja jsem jako prvovyrobce vzdy jednal o cenach za m3 a objemech na ctvrtleti, takze opravdu nodokazi odhadnout kusovku na 20 dubovych trisek 3 x 30 x 160 mm, nicmene mam tendenci z tech kubikovych cen vychazet, takze se nebojte, OBI se nekona.

Jsem si vedom ze nabidka nesplnuje zdejsi pravidla, pokud se to bude zdat hodne off, tak to smaznete.

Ahoj.
  • 0

Assewoo
 
Příspěvky: 131
Registrován: 11.06.2016 11:35
Bydliště: Opava a okoli
Reputation: 0

Zpět na Nabídky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků