Nabídka filament

Nabídky 3D tisku konkrétních model či sad dílů, workshopů atd. - PODMÍNKOU NABÍDKY JE UVEDENÍ CENY nabízené služby či zboží.

Nabídka filament

Příspěvekod menace » 25.11.2016 11:59

Dobrý den,
nevím, zda je zde povolená reklama?? Pokud ne, příspěvek, prosím, admine smažte. Nabízím k tisku filamenta ABS, PLA, PETG, FLEX od nizozemské firmy Octofiber. Dostupná jsou na http://www.3dstruna.cz Filamenta jsou balena po 0,75 a 0,5 kg. Pokud by měl někdo zájem o test, poprosím o zaslání emailu na service@3dstruna.cz s požadavkem na délku a druh materiálu. Pro členy fóra sleva 10% na dané materiály.

Budu rád i za recenze. Momentálně skladem ABS a PLA. PETG a Flex do týdne. Chystám se přidávat i Mladeč, ale to až o víkendu a na ten se sleva nevztahuje.

Přeji pěkný den.
  • 0

menace
 
Příspěvky: 5
Registrován: 21.03.2016 10:16
Reputation: 0

Re: Nabídka filament

Příspěvekod bigbejcek » 25.11.2016 13:13

1200 za kilo petu mi až příliš připomíná drahotu.
  • 0

bigbejcek
 
Příspěvky: 111
Images: 0
Registrován: 20.12.2015 17:08
Bydliště: Prágl
Reputation: 0

Re: Nabídka filament

Příspěvekod oscar » 25.11.2016 13:13

neni to v inzerci takze komenty povoleny :)

opravte si "Čěrná 0,5..."

jinak ty ceny jsou docela pecky - za kilo ABS dat dneska litr.
  • 0

.... večer se přezujou, hodinu frézujou ....
oscar
 
Příspěvky: 730
Images: 4
Registrován: 16.06.2014 20:51
Bydliště: Perníkovice
Reputation: 10
Jen tak dál :)

Re: Nabídka filament

Příspěvekod medapeta » 25.11.2016 13:20

Ty ceny jsou poněkud dost vysoké nemyslíte ? V čem je váš PET-G lepší než jiný ?
  • 0

Mínusové body mému profilu zde udělil výhradně uživatel tom666, který se na foru již nevyskytuje.
Měl zřejmě pocit, že pravda se tu psát nesmí...
medapeta
 
Příspěvky: 1617
Images: 57
Registrován: 31.05.2016 22:14
Bydliště: Brdy
Reputation: 0

Re: Nabídka filament

Příspěvekod menace » 25.11.2016 13:46

Díky za připomínku, opravím. Musím dodržovat ceny dané výrobcem. Český trh je specifikum. Jsme tady zvyklí na nízké ceny, ale když se podíváte na okolní státy, tak tyto ceny nejsou přemrštěné, ale patří mezi střed. Když jsem se díval na nabídku ColorFabb, což jsou prémiové filamenty, tak jsou u nás neprodejné za tu cenu, kterou mají nasazenou a ta je daleko vyšší než u Octofiberu.
  • 0

menace
 
Příspěvky: 5
Registrován: 21.03.2016 10:16
Reputation: 0

Re: Nabídka filament

Příspěvekod bigbejcek » 25.11.2016 14:01

Ne, nejsme zvyklí na nízké ceny jen máme nižší kupní sílu oproti okolním státům. Což ovšem nic nemění na faktu, že musíš dodržovat ceny dané výrobcem.
Zapracuj trochu na dopravě. Drahý filament + drahá doprava Ti na dovolenou v Karibiku nevydělá. Tedy rozhodně ne od těch co si patlají tiskárny doma po garážích.
  • 0

bigbejcek
 
Příspěvky: 111
Images: 0
Registrován: 20.12.2015 17:08
Bydliště: Prágl
Reputation: 0

Re: Nabídka filament

Příspěvekod medapeta » 25.11.2016 14:06

Ceny jsou dané konkurenčním prostředím, pokud mám kilo kvalitního PET-G u jiného dodavatele za 500 tak by mě zajímalo co je lepšího na filamentu za litr tady. Pokud nic, kupuji dál za 500 a nový prodejce nebude mít na housky do doby než bude prodávat za 450.
Ceny v okolních státech jsou mi úplně volné, pokud se mi nevyplatí to dovézt levněji než již je to tady na trhu.
  • 0

Mínusové body mému profilu zde udělil výhradně uživatel tom666, který se na foru již nevyskytuje.
Měl zřejmě pocit, že pravda se tu psát nesmí...
medapeta
 
Příspěvky: 1617
Images: 57
Registrován: 31.05.2016 22:14
Bydliště: Brdy
Reputation: 0

Re: Nabídka filament

Příspěvekod oscar » 25.11.2016 14:18

IMHO by to chtelo k tomu filamentu nejaky pribeh ktery by tu cenu zduvodnil.

Neco jako ze je vyraben v ekologickem prostredi, nejsou pri jeho vyrobe tyrana zvirzatka ci ze zamestnanci jezdi do prace na kole a majitel firmy ma elektromobil.....
  • 0

.... večer se přezujou, hodinu frézujou ....
oscar
 
Příspěvky: 730
Images: 4
Registrován: 16.06.2014 20:51
Bydliště: Perníkovice
Reputation: 10
Jen tak dál :)

Re: Nabídka filament

Příspěvekod menace » 25.11.2016 14:54

Pánové, díky za všechny komenty :o)

Příběhy vymýšlet nebudu, to nemám v povaze a ani nechci zákazníky tahat za nohu.

to bigbejcek: Do Karibiku se nechystám a už vůbec bych nechtěl jet za tvoje peníze. Tohoto fóra si velmi vážím a čerpám z něho hodně zajímavých a přínosných informací o 3D tisku. Proto jsem sem dal tuto nabídku, aby lidé věděli, že je možnost. Doprava za 120 Kč se ti zdá drahá? Od 4 kusů je zdarma.

to medapeta: S tím souhlasím. Když jsem zjišťoval nabídku tak příklad z Číny. Nabídka PLA a ABS kilo za cirka 12 dolarů. K tomu přičíst clo a DPH a jsme na nějakých 600 Kč i se ziskem. Není zaručená kvalita, musí se nakoupit ve velkém množství atd. Proto jsem pátral po Evropě. Momentálně budu přidávat náš český Mladeč.

Když to uzavřu. Pokud budete mít, pánové, zájem, zašlu k otestování PLA a ABS, které mám momentálně skladem. Velice rád uvítám recenze, výtky, kritiku a názory.

Ještě jednou díky za vaše komentáře a názory.
  • 0

menace
 
Příspěvky: 5
Registrován: 21.03.2016 10:16
Reputation: 0

Re: Nabídka filament

Příspěvekod Rebel » 25.11.2016 15:10

1. nabídky patří do jiného tématu, večer přesunu.
2. poměrně rozumná pravidla pro inzerci v příslušném tématu jsou popsána zde viewtopic.php?f=23&t=814 ne úplně vše tato nabídka splňuje, ale pokud se budeš aspoň trochu aktivně činit (ne pouze čerpat informace) na fóru a ne jen nabízet prodej filamentu, nic proti, ale vesměs je na tom odkaze vše podstatné napsáno.
3. Nenech se odradit cenovou "náročností místních" :D
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Nabídka filament

Příspěvekod menace » 25.11.2016 15:14

Rebel: Díky za odkaz. Dostal jsem se k němu, až když jsem příspěvek zveřejnil. Jinak díky za podporu. Je mi jasné, že začátky jsou těžké, ale chci nabízet kvalitu a ne jenom rychle vydělat peníze a po mě povodeň. Večer budu mít další dotazy a příspěvek, ale v jiné oblasti. :wink:
  • 0

menace
 
Příspěvky: 5
Registrován: 21.03.2016 10:16
Reputation: 0


Zpět na Nabídky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 5 návštevníků