Nabízím přebytečné stolky ohřevu MK3 200x200mm - prodáno

Nabídky 3D tisku konkrétních model či sad dílů, workshopů atd. - PODMÍNKOU NABÍDKY JE UVEDENÍ CENY nabízené služby či zboží.

Nabízím přebytečné stolky ohřevu MK3 200x200mm - prodáno

Příspěvekod Rebel » 06.10.2016 22:26

Nabízím hliníkové vyhřívané stolky MK3, včetně termistoru a kabeláže viz specifikace zde https://www.aliexpress.com/store/produc ... 88631.html

Jedná se o celohliníkové stolky, kterých jsem pár (tedy přesněji řečeno 10) koupil spíše na zkoušku. Mám jeden na tiskárně, pár jich ještě zpracuji, ale určitě v případě zájmu něco zbyde. Ten kapton na tom jsem rovnou strhnul, protože se při ohřátí stejně lehce prohnou, takže jsem na to dal zrcadlo a díky tomu že jsou tenké 2mm je zrcadlo vyrovná lépe než klasické MK2, která bývají daleko prohnutější než toto. Ohřívají se poměrně rychle, jsou zapojené jako 12V, ale lze je přehodit na 24V. Termovizí jsem na ně ještě nekoukal, ale předpokládám, že rozložení tepla bude rovnoměrnější než u MK2. Přívodní dráty jsou sice relativně dostatečné, ale té čínské izolaci, která je poměrně tvrdá moc nevěřím a radši jsem je vyměnil.

Na eshop je dávat nebudu a vozit asi také ne, cenově to moc zajímavé není, proto je tedy nabízím jen touto cesto a v podstatě za mou nákupní cenu, což je bohužel s proclením, DPH a dopravou z číny rovných 700,-/ks + nějaké to poštovné. Nejlevněji asi Zásilkovna za 65,- při platbě převodem či kartou. Doklad je samozřejmostí.
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Zpět na Nabídky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků