LASER 2.5W - PRODANO

Nabídky 3D tisku konkrétních model či sad dílů, workshopů atd. - PODMÍNKOU NABÍDKY JE UVEDENÍ CENY nabízené služby či zboží.

LASER 2.5W - PRODANO

Příspěvekod Rebel » 08.06.2016 13:25

Nabízím přebytečné lasery 2,5W, včetně ochranných brýli a jako takový poměrně zbytečný bonus i zdroj s china zásuvkou. Přišlo to s tím, tak mi je to líto vyhazovat :D

Mám ještě 0ks, po 3200,- Cena je po proclení a zdanění, proto je taková jaká je, šlo to sem DHL, takže se i trochu v ceně odrazila přeprava. Na eshop to dávat nebudu, nejsem si úplně jist, jak je to s prodejem takových poměrně ne úplně bezpečných záležitostí.

Doprava PPL při platbě převodem či platební bránou 95,- a nebo na pobočku Zásilkovny za 65,-

Mám pro sebe ještě 5,5W, ten vyšel na nějakých 7500,- včetně brýlí a zdroje. Příště mohu dovézt v případě zájmu.

UPOZORŃUJI, ŽE PROVOZ LASERU TÉTO TŘÍDY JE BEZ POUŽITÍ ROZUMU A ADEKVÁTNÍCH OCHRANNÝCH POMŮCEK ZDRAVÍ NEBEZPEČNÝ !!!! POUŽITÍ LASERU JE NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ !!!
  • 0

Přílohy
laser_2.5W.jpg
Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Zpět na Nabídky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků