Plastové díly pro REBEL II, Rebelix X2, Prusa MK2

Nabídky 3D tisku konkrétních model či sad dílů, workshopů atd. - PODMÍNKOU NABÍDKY JE UVEDENÍ CENY nabízené služby či zboží.

Re: Plastové díly pro REBEL II, Rebelix X2, Prusa MK2

Příspěvekod prochazkao » 08.10.2017 19:43

nasranek píše:toto je extruder co používám
Kód: Vybrat vše
http://www.ebay.com/itm/1-75mm-0-3mm-J-Kopf-Hotend-Extruder-alle-Metall-Bowden-Für-3D-Drucker-DL/263072922126?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

u nás se to prodává kolem 300 Kč a víc někteří to maj vytištěné a pod vše je o tom co chceš a nechceš v tiskárně mít.
Pokud si stavíš tiskárnu sám tak je nejlepší použít co nejméně dílů které musíš zaplatit (myslím tisknutý plast) a nepotřebuješ je k rozjetí tiskárny např.: kryty, krabičky, vodiče,... bez toho vydržíš hezky dlouho a až tiskárna bude tisknout tak si je vytvoříš sám, ale taková maličkost jako je chladič hotendu je nutnost i když si budeš myslet že je to na nic když ti to jedním plastem tisklo jak víno a koupíš jiný a nemůžeš se s tiskárnou domluvit a seká se ti v trysce (osobní zkušenost).

Ber to tak že 1Kg plastu PLA (bydlím v paneláku tak je to prakticky jediná možnost čím tisknout) stojí cca 500Kč a víc včetně poštovného a s tohoto množství natiskneš ti díly minimálně 2x (nemám Rebela tak říkám 2x - Prusu bys udělal asi 3x).

Ahoj, ano to zní celkem logicky, neplatit zbytečně někomu za vytištění dílů, když nyní můžu tiskárnu rozjet i bez některých z nich a pak si je dotisknu sám. Proto jsem vynechal tu velkou krabici na LCD, možná nebude potřeba ani držák zdroje a držák kotouče pro FILA. Ale ozval se mi jeden kolega printer z Ostravy, že mi REBEL II vytiskne za 650 Kč. Což si myslím, že je super cena. Tak jen doufám, že to něco vydrží. Nabízí mi PETG a PLA...
Hezký večer.

Ondra
  • 0

prochazkao

Předchozí

Zpět na Nabídky