Vytisknuto - Poptávka po tisku dílu

Poptávky 3D tisku, workshopů atd.

Re: Vytisknuto - Poptávka po tisku dílu

Příspěvekod Alexco » 14.07.2015 23:08

Tak jsem se podíval na uložené díly, a uvítal , kdyby jste mi nabídly cenu za vytištění dílu z verze 2.9, UchyceniTyce8mm_v29_4ks, Uchyceni_motoru_Z_pravy_v29-1ks, Uchyceni_motoru_Z_levy_v29-1ks, Pojezd_Z_levy-1ks a právý 1ks, držáky lm8UU 4ks , držáky tyče Z obě (levý a pravý), a pojezd extruderu download/file.php?id=816 . Samotný extruder budu vyrábět celokovový... Snad rozměry jsou ok, pro jistotu vodici týče budou 8mm. ostatní by mělo sedět s mou představou. Děkují za nabídku do PM.
  • 0

Nikomu to nevnucují, já experementují, ty experementuješ, řekneme to mezi sebou a třeba něco pozitivního vzníkne i pro jiného...
Alexco
 
Příspěvky: 87
Registrován: 13.07.2015 06:11
Bydliště: Vranová Lhota u Morávské Třebové
Reputation: 0

Re: Vytisknuto - Poptávka po tisku dílu

Příspěvekod Alexco » 14.07.2015 23:14

No, profily mám z hliniku, a mít frezku aspoň trochu dostupnou, tak celou tiskarnu vyrobim z hliniku. Co se týče železa, tak to by pro mne bylo o dost jednodušší, mám soustruh, CO-čko a TIG, včetně plasmy, o drobném nářadi nemluvě. Stavím si zároveň i 3D frézku, ale nic velkého, jenom metr na půlmetru.... pro takovéto domácí pošťouráničko. Ale na tváření z plástu fakticky nejsem ještě vybávený... Už jsem měl domluvu s několiká lídma ohledně tísknuti dílu, ale asi mám smůlu, ale půlroku se nikdo z ních neozvál. Proto se ptám tady na foru...
  • 0

Nikomu to nevnucují, já experementují, ty experementuješ, řekneme to mezi sebou a třeba něco pozitivního vzníkne i pro jiného...
Alexco
 
Příspěvky: 87
Registrován: 13.07.2015 06:11
Bydliště: Vranová Lhota u Morávské Třebové
Reputation: 0

Re: Vytisknuto - Poptávka po tisku dílu

Příspěvekod Car » 14.07.2015 23:26

Jestli dobře koukám chybí ještě držák řemene základ a dva kusy příchytek k němu na spodek stolku ( pilovat ty zoubky se Vám asi chtít nebude ,že ?) ,stejně tak držák Y motorku a držák kladky Y ( zde by to bylo třeba taky trošku upravit ) .
  • 0

Konstrukce Prusa i2 ,Rebel 2 ,PEEK hotend 3mm i 1,75mm vlastní výroba ,Marlin , Ramps 1.4 ,motory Microcon SX17 -0905 ,KISSlicer64
Car
 
Příspěvky: 662
Registrován: 28.04.2014 23:13
Bydliště: Olomouc
Reputation: 0

Re: Vytisknuto - Poptávka po tisku dílu

Příspěvekod Alexco » 14.07.2015 23:40

no to taky nebudu pilovat, jaksi starý plotr co měli na rozebrani v kovo měl par součastek , a plast dávají zadramo, tak jsem si trochu pomohl. Jinák, volba na 25-ku profil padla z důvodu, že je o dost pevnější, než 30-ka, a spojování mám řešeno tím, že v profilu místo hranatého otvoru je klatý , na závit. Některé úchyty hodlám dělát z hlinikových uhelniku. Tak jako matky do profilu mám z hlinikové pasoviny. nařezat, navrtat a dát závit je to to nejměnší... K tomu mému vybávení, právě spíše se věnují frezce, tam nemohu použit plastové díly, tak aspoň u tiskarny chcí si trochu ulehčit tím, že si nechám vytísknout dily... Jediné co nemám, je svařečka na hlinik, jinák bychom asi většinu dilu taky i dělál z hliniku...
  • 0

Nikomu to nevnucují, já experementují, ty experementuješ, řekneme to mezi sebou a třeba něco pozitivního vzníkne i pro jiného...
Alexco
 
Příspěvky: 87
Registrován: 13.07.2015 06:11
Bydliště: Vranová Lhota u Morávské Třebové
Reputation: 0

Re: Vytisknuto - Poptávka po tisku dílu

Příspěvekod Car » 15.07.2015 01:06

Ty díly jsou z plastu protože je to levné ,tvarované a hlavně lehké , z hliníku jdou ty prvky udělat také ,ale odlehčovat je ,je trošku blbárna . někdo se tu určitě najde ,kdo Vám to vytiskne dle verze 29 vypsaných dílců .
Nechte si dařit.
  • 0

Konstrukce Prusa i2 ,Rebel 2 ,PEEK hotend 3mm i 1,75mm vlastní výroba ,Marlin , Ramps 1.4 ,motory Microcon SX17 -0905 ,KISSlicer64
Car
 
Příspěvky: 662
Registrován: 28.04.2014 23:13
Bydliště: Olomouc
Reputation: 0

Re: Vytisknuto - Poptávka po tisku dílu

Příspěvekod Alexco » 15.07.2015 17:15

Tak zatím je to v řešení... uvidíme jak to dopádne
  • 0

Nikomu to nevnucují, já experementují, ty experementuješ, řekneme to mezi sebou a třeba něco pozitivního vzníkne i pro jiného...
Alexco
 
Příspěvky: 87
Registrován: 13.07.2015 06:11
Bydliště: Vranová Lhota u Morávské Třebové
Reputation: 0

Předchozí

Zpět na Poptávky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků