Žádost o pomoc s nastavením.

Poptávky 3D tisku, workshopů atd.

Žádost o pomoc s nastavením.

Příspěvekod zemic » 04.01.2020 07:58

Mám prosbu, není zde někdo z liberce či okolí, kdo je mi schopen pomoci s nastavením rebela? Gůglim jako vsteklej ale stejně mi to furt blbne. Předem díky.
  • 0

zemic
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27.11.2019 11:36
Reputation: 0

Re: Žádost o pomoc s nastavením.

Příspěvekod TomRous » 04.01.2020 16:49

Asi by stálo za to popsat, co je za problém. Možná doplnit i fotkami, aby zde lidé věděli, co s tím máš a mohli ti pomoci.
  • 0

TomRous
 
Příspěvky: 48
Registrován: 21.09.2019 06:59
Reputation: 0

Re: Žádost o pomoc s nastavením.

Příspěvekod zemic » 04.01.2020 17:38

Upřímě, koupil jsem ji jako bazarovou, nainstaloval a jakštakš tiskla. Nicméně chtěl jsem tisknout pla a to se zdálo být problém s hotendem, filament náhodně se natavil před tryskou a zaseknul se (tisíckrát popsáno všude na netu).
Nebo se tisknul model a v půlce tiskárně hráblo a ujela o 5cm vedle a vesele tiskla dál.
Pak jsem přeinstaloval počítač a od té doby nejsem schopen nastavit tiskárnu tak ady se vubec natiskla první vrstva. Nastavení sliceru či cury mě taky neleze uplně do hlavy, Prostě a jednoduše bych potřeboval někoho kdo se v tom vyzná aby se mnou zašel na pívo,nebo na kafe rovnou ke mě a řekl jak na to. klíďo jsem ochoten pustit i nějakou korunu za školení.
  • 0

zemic
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27.11.2019 11:36
Reputation: 0

Re: Žádost o pomoc s nastavením.

Příspěvekod TomRous » 04.01.2020 18:51

Zkušenost mám jen s tím ujetím, to jsem vyřešil utažením šroubu ozubeného kola na motoru, ale je fakt, že já to mám z Číny. Možná v Cura nastavit vyšší vrstvu a povolit z hop, je to někde u travellingu, mělo by se to posunout když to bude cestovat přes výtisk a nezavadí to pak o něj. Ještě je možné zvýšit proud do motorů v té ose ve které to ujelo.

Víc asi nedokáži poradit. Vím jen, že v Ústí (i když to je z ruky) je Petr Zahradník, který prodával (možná ještě prodává) svou vlastní verzi Rebela a mohl by poradit, ale třeba se tu najde nějaký Severočech.
  • 0

TomRous
 
Příspěvky: 48
Registrován: 21.09.2019 06:59
Reputation: 0

Re: Žádost o pomoc s nastavením.

Příspěvekod kroxigor » 04.01.2020 19:12

Co používáš za slicer?
Zkus sem hodit pár fotek ať je vidět co tam máš za hotend a jak to vypadá celkově.
Bohužel nejsem nejblíž, klidně bych ti to dal dohromady, ale můžu poskytnout profily pro slicery.

Případně by ti mohly pomoct videa Sakula: https://www.youtube.com/playlist?list=P ... 54EQ4mMd2V
  • 0


PrusaSlicer2, Simplify3D, TinkerCAD, FreeCad, OnShape
kroxigor
 
Příspěvky: 1815
Images: 14
Registrován: 28.03.2015 21:17
Bydliště: Středočesko
Reputation: 20
Asi budeš docela dobrej :D


Zpět na Poptávky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron