Spona plastová pro PP pásku 13 mm

Poptávky 3D tisku, workshopů atd.

Spona plastová pro PP pásku 13 mm

Příspěvekod Pepe_Lopez » 23.01.2019 17:40

Zdravím všechny.
Poptávám: Spona plastová pro PP pásku 13 mm - 60 ks
spona.jpg
spona.jpg (73.06 KiB) Zobrazeno 1023 krát

Několikrát do roka posíláme plastové kontejnery po republice a i když je tam víko nacvaklé, často se stane, že když to někomu spadne, kontejner se otevře a vysype. A to i přes to, že kontejner je v papírové dosti těsné krabici. Když přes to dámě folii, tak se na to druhá strana vykašle a stejně to přijde zpět jen nacvaklé nebo i částečně vysypané. Pošťáci a PPL jsou na balíky prostě ***CENZUROVÁNO***.
Potřebuju aby to šlo snadno otevřít a zase zavřít. Dostal jsem někde pár kousků kovových spon na PP pásku 12 mm pro opakované použití, ale ty mi poškozují ty plastové kontejnery. Na podzim mi někdo věnoval jednu plastovou sponu a to je přesně to co hledám. Jenže - koupil bych to, ale nejmenší balení je 1000 ks a já bych jich potřeboval tak maximálně 60 ks, to mi vystačí na 5 let.
Neděláte s tím někde někdo kdo by byl ochoten mi je poslat v obálce nebo někdo z okolí?
P.S: Zkoušel jsem to vytisknout, ale není to ono, povoluje se to :)
  • 0

Rebel II LE (Lopez Edition = kříženec v33 a II.b + tuning) (Marlin) - domácí, Rebel II v27 - ex.
1x Rebel II JRC HD (Marlin) - pracovní, 3x 3DS Cube 3 - pracovní, 1x 3DS CubePro Duo - pracovní
Pepe_Lopez
 
Příspěvky: 240
Registrován: 25.05.2014 23:07
Bydliště: kousek od Žatce
Reputation: 0

Zpět na Poptávky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků