Aký hotend používate

Příspěvekod romanm » 18.05.2014 21:16

Jéje pane, jak píšeš že by měl být, tzn. odstupňovaný, tak takhle už ho nemám. Buďto někde vzniknul informační šum, nebo jsme se nepochopili, ale mailem jsi mi poradil že mi to vyměníš nebo že si to mám s klidem projet skrz vrtákem 3,2mm, načež jsem Ti chtěl ušetřit starosti s reklamací a tak jsem to provrtal :)
Že jsem šel prvně pro radu sem, to se omlouvám, ale chtěl jsem zkusit první tisk a tak nějak jsem doufal, že zde dostanu o víkendu rychlejší odpověď.
No a pak jsem s tím víceméně úspěšně tiskl až do toho osudného dne, kdy jsem od Tebe dostal tu druhou radu ohledně protékání.. snad si vzpomínáš, je to cca 10 dní zpět?
  • 0

romanm
 
Příspěvky: 177
Registrován: 16.02.2014 16:17
Reputation: 0

Příspěvekod Forrest » 19.05.2014 11:10

Jasně fungujou obě varianty a protože není moc lidí, kteří tisknou více jak 100m/sec tak to není poznat.
Není se za co omlouvat, sám bych udělal to samé :D Novou mosaz budu dělat o víkendu 24-25.
Takže to máš příští týden doma. Za komplikace se omlouvám a díky za pochopení. Více v soukromých zprávách.
  • 0

Forrest
 
Příspěvky: 4
Registrován: 05.10.2013 14:40
Reputation: 0

Re: Aký hotend používate

Příspěvekod Car » 10.07.2014 19:14

Dobrý den všem ,

reaguji na toto :

HotEnd je ode mě a tak jak ho máš, tak je správně.
V mosazné části je vrtaný třikrát. Najdřív 3,1 potom 2,2 a nakonec 1,5mm.
Sám mám tohle na svojí tiskárně.
Roztopíš trysku na 260 a musí to fungovat.
Hodně jsem s tim laboroval a testy ukázali, že je to lepší řešení než to mít provrtané celé
skrz 3,1mm. Materiál se líp protaví a i když to odporuje logice, tak tohle řešení
i rychleji tiskne.

Testoval jsem to tak, že jsem vzal obě varianty natopil je na 260 stupnů dal vytlačit 200mm plastu a postupně zvedal rychlost od 100mm/sec vždy po deseti.

Právě typ který byl vrtaný 3,1mm až do spodu, tak dokázal tavit jen 140mm/sec a tenhle vrtaný na 3krát 160mm/sec.
Testovalo se to na jednom extrůderu s pořád stejným přítlakem.
Druhý test co jsem dělal byl potom už samotný tisk, kdy se tryska přiděla do tiskárny a od té doby tam je a tiskne.

Test tedy spíše na kvantitu ... jen to ukazuje , který dokáže vytlačit za kratší čas větší množství matroše a ještě se při tom neusmažit -problémem je to pak uchladit po vytlačení na drobných perimetrech.

Já osobně mám dva Hotendy odzkoušené přes 2 roky tisku ( oba 3mm filament ) .
J nouzz vrtaný až na trysku pr.3,1 - funguje dobře na menší úbytky materiálu (drobné dílce ) je však nutné ho chladit , tisknu 90 mm/sec
PEEK V mosazné části je vrtaný čtyřikrát. Nejdřív 3,5 potom 2,5 , pak 2,2mm a nakonec 2 mm ( posledních 10 mm délky průměru 2 mm jde k trysce) - funguje hodně dobře na velký úbytek materiálu ( tisky dva dny a více ) vůbec není třeba ho chladit ,tisknu 120 mm/sec

v obou vytápím na 240°C

Zcela jistě je třeba si vybrat :
1- zda ho chci chladit či néé
2 - budu dělat malé dílce ( vyhodnější je krátká pec)
3 - mám čas si s tím hrát ,pokud ANO - sladit jde každý hotend
4 - 3 mm nebo 1,75 mm ( já vůbec 1,75 nezkoušel nebylo proč )
tisku Zdar
  • 0

Konstrukce Prusa i2 ,Rebel 2 ,PEEK hotend 3mm i 1,75mm vlastní výroba ,Marlin , Ramps 1.4 ,motory Microcon SX17 -0905 ,KISSlicer64
Car
 
Příspěvky: 662
Registrován: 28.04.2014 23:13
Bydliště: Olomouc
Reputation: 0

Předchozí

Zpět na OSTATNÍ PROBLEMATIKA HW/SW

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků