Kde je v W7 nastavení Slic3r

Kde je v W7 nastavení Slic3r

Příspěvekod celeron » 08.05.2015 00:11

Přešel jsem na dílenským PC z XP na W7. Chtěl jsem si přenýst odladěný nastavení pro různý materiály a typy tisků pro Slic3r v Repetier-Host. V XP jsem to měl v Document and settings\Data Aplikací\Slic3r\ Byly tam 3 adresáře (filament, print , printer), v nich byly všechny nastavení co jsem kdy vytvořil.
Po inicializaci Repetier-Host jsem hledal adresář Slic3r a v něm My Settings a nikde nic. Tak sem zkusil vytvořit další Print settings pod názvem ABS175 a zase jsem ho nikde nenašel. Zobrazení skytých a systímových souborů mám zapnutý. Prohledal jsem vyhledávákem celý PC a nikde nic.
Netušíte prosím někdo, kde jsou v W7 tyhle nastavení zašitý?
Díky
Jirka
  • 0

celeron
 
Příspěvky: 746
Registrován: 15.03.2015 18:12
Reputation: 0

Re: Kde je v W7 nastavení Slic3r

Příspěvekod lubos » 08.05.2015 00:33

A co na starým pošítači spustit slic3r normálně a pak file export config bundle a na novém to pak jen importnout ?

jinak tady: C:\Users\uzivatel\AppData\Roaming\Slic3r\
  • 0

lubos
 
Příspěvky: 161
Registrován: 03.02.2014 14:59
Bydliště: Úvaly
Reputation: 0

Re: Kde je v W7 nastavení Slic3r

Příspěvekod celeron » 08.05.2015 01:04

Díky!! Já to ručne hledal v Local jako to je v XP. Roaming vedle mě nenapadl. Akorát nechápu, proč to nenašlo ve Startu Hledání programů a souborů. Našlo to pouze starý XP nastavení, co jsem měl na flešce. Musím kouknout, jestli u mejch W7 nejsou nějaký vyjímky v indexování a tím asi i hledání.

edit: a taky nutno podotknout, že se Slicr v složce Roaming objeví až po projítí průvodcem Repetier-hostu.
Jirka
  • 0

celeron
 
Příspěvky: 746
Registrován: 15.03.2015 18:12
Reputation: 0


Zpět na OSTATNÍ PROBLEMATIKA HW/SW

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků