Problém Repetier Host 1.0.6

Re: Problém Repetier Host 1.0.6

Příspěvekod Rebel » 18.03.2015 00:31

pendolino nebylo mysleno z pohledu rychlosti, ale z duvodu rozmeru/kompatibility koleji :D snazim se vetsinou nedrbat pravou rukou za levym uchem, tedy kdyz tvurce repetieru pise, ze s XP jsou problemy, tak je proste nepremlouvam :D
ne zebych to nezkousel, ale starsi repetier/slic3r s xp problemy skutecne mel.
dalsi vec je, ze vykon pocitace je pomerne hodne znat pri slicovani slozitejsich objektu, takze stejne casem k rychlostnimu upgrade vetsina lidi dojde ;)
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Problém Repetier Host 1.0.6

Příspěvekod celeron » 18.03.2015 00:49

Jasně, to beru. Modelovat a slicovat budu stejně v kanclu na "součastný" mašině s W8 a pak to můžu přenýst na SD kartě buď do tiskárny a nebo do starší dílenský mašiny s XP a poslat do tiskárny. Dělat to ale takhle na každý tištěný ptákovině, to bych se uběhal a tak proto jsem chtěl, aby R-H chodil i v dílně. S tím výpisem Out of Videomemory nešlo natáhnout do R-H vůbec nic, pouze šlo hejbat tiskárnou. Tak jo problém vyřešen, zítra odpoledne snad budu prvně slintat ABS po skle. :) Jsem zvědavej a napnutej jak kšandy.
Jirka
  • 0

celeron
 
Příspěvky: 746
Registrován: 15.03.2015 18:12
Reputation: 0

Re: Problém Repetier Host 1.0.6

Příspěvekod Rebel » 18.03.2015 08:37

tak at se dari ;)
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Problém Repetier Host 1.0.6

Příspěvekod celeron » 21.03.2015 17:22

Chtěl jsem po tisku tryskou 0,5 mm zkusit něco malýho 0,3 mm a něco je divně. Udělal jsem si konfiguraci Slicru na jinou trysku a je mi divný, že počet pěšinek v náhledu je pro obě trysky úplně stejný. Zkusil jsem extrém, tryska 0,6 a 0,3 tam by měl být dvojnásobek a stále je to v náhledu stejný. Je to vlastnost náhledu, nebo dělám něco blbě? Zatím se mi kvůli tomu ani nechce měmit tryska...
Jirka
  • 0

celeron
 
Příspěvky: 746
Registrován: 15.03.2015 18:12
Reputation: 0

Předchozí

Zpět na OSTATNÍ PROBLEMATIKA HW/SW

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků