Koncept naklápěcího duálního extrudéru zase trochu jinak

Re: Koncept naklápěcího duálního extrudéru zase trochu jinak

Příspěvekod pgdat » 04.01.2018 14:01

Moc se mi líbí tento koncept. Pokusil jsem si jej poskládat z stl. Jen jsem nenašel umístění endstop na osu x. Stavím tiskárnu poprvé, Koupil jsem si Infitary m508, ale do té se mi nechce zasahovat. Uparvil jsem držák osy z snad do bude dobrý. Moc děkuji SAPHovi
rebeldualtist1.stl
rebel II dual
(8.25 MiB) Zobrazeno 4808 krát
.
  • 0

pgdat
 
Příspěvky: 28
Registrován: 05.08.2017 14:04
Bydliště: Vyškov
Reputation: 0

Re: Koncept naklápěcího duálního extrudéru zase trochu jinak

Příspěvekod Saph » 04.01.2018 17:39

No mně neděkuj, STL co jsi dal dohromady jsou z původního vlákna od uživatele Baisop. Moje verze je úplně jiná, společný je jen základní princip fungování. Modely ke své verzi jsem zatím neuvolňoval, protože jak jsme psal již výše, sehnat všechny potřebné díly je dost složité a motor je například nutné nechat vyrobit na zakázku. Další díly se už aktuálně třeba sehnat ani nedají, kvůli čemuž zrovna dodělávám novou verzi. ;-)
  • 0

Saph
 
Příspěvky: 572
Registrován: 20.09.2015 19:50
Bydliště: Kroměříž
Reputation: 0

Re: Koncept naklápěcího duálního extrudéru zase trochu jinak

Příspěvekod kroxigor » 04.01.2018 18:30

phpBB [video]
  • 0


PrusaSlicer2, Simplify3D, TinkerCAD, FreeCad, OnShape
kroxigor
 
Příspěvky: 1815
Images: 14
Registrován: 28.03.2015 21:17
Bydliště: Středočesko
Reputation: 20
Asi budeš docela dobrej :D

Re: Koncept naklápěcího duálního extrudéru zase trochu jinak

Příspěvekod merli » 23.12.2018 15:49

velmi pekne a kompaktne ... ale bowdeny uz nechcem ani vidiet. Mal som to a bolo viac problemov ako radosti .... Prave som sa po dlhom case odhodlal prerobit Rebela na Baisopovu upravu naklanacieho extrudera v mojom redizajne ... Este dotlacam nejake diely, cakam kym priplavaju cinske bondtech zubatice, medzitym ladim tlaciaren a potom pojdem s kozou von :-) ... Ale viac ako 80kou netlacim, necitim potrebu...
  • 0

merli
 
Příspěvky: 24
Registrován: 20.11.2015 15:04
Reputation: 0

Re: Koncept naklápěcího duálního extrudéru zase trochu jinak

Příspěvekod pentaxxx » 25.12.2018 00:06

Premyslel sem taky o naklapeni extruderu, ale mam trosku obavy o to, co to udela pri skrtani tryskama o vytisk. Zatim se mi nepodarilo v zadnem softu donutit gcode tak, aby se skutecne vyhnul vytistenym obrysum. Nevim co delam blbe. Mozna snaha sliceru minimalizovat drahy a nebo prilis mala hodnota pro vyhybani se vytistenyn mistum. Navic to asi funguje dobre jen kdyz se tiskne zevnitr ven a neni vic vytisku vedle sebe.
Tak se zatim drzim dvou vyskove dobre serizenych trysek (oba nahrate) a nejake to skrtnuti o vytisk to vetsinou prezije.

Jaky mate zkusenosti s tim co to dela, kdyz jede tryska pres vytistenou oblast a neni pevne uchycena, ale treba ji drzi jen ten magnet nebo ozubeny prevod? Nerozhodi se to?

A co ironing? Jde to vubec s timto skloubit?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
  • 0

XYZ DaVinci 1.0 Pro 3in1, Rebel II V33, ENDER 4 COREXY+Direct MOD, Rebel III (momentalne rozebran), Poseidon DUO, Anycubic Kossel Linear Plus, Anycubic Photon, Anycubic Photon S, Kelant S400 Plus, HEVO ve vystavbe
pentaxxx
 
Příspěvky: 139
Registrován: 23.11.2015 11:22
Reputation: 0

Předchozí

Zpět na OSTATNÍ PROBLEMATIKA HW/SW

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků