Tisková podložka

Re: Tisková podložka

Příspěvekod Car » 10.06.2015 01:31

Asi každý zná ten stav kdy hodí do pytle na odpadky 4 celý stolky výtisků ( 3 dny převedeno na časovou jednotku ), jen kvůli chybě u dodavatele materiálu a navíc s tím nehodlá nic dělat ( nebo teda nechce - proč ? no protože líný vinař nebude přece pracně pěstovat víno ,trhat ho a lisovat ,aby se dostal k tomu co chce ( tedy šťávu z hroznů ) lepší je přece nic takového nedělat a koupit rovnou tu šťávu a pak se divit co za patoky z toho vylezlo .

Pro Oskara - Já mám 3 mm drát , což je cenový rozdíl ( a logický neb za stejnou dobu jako namotávají 1kg 1,75 mm namotají 3 cívky po 1kg 3 mm ) .I když jsem se díval že ,už cena stoupla víše , než jsem nakupoval Já do zásoby stále však je levné ( zobrazená cena je totiž již s DPH ) .

Každej výrobce asi má své dny , ale neřešit je - to už je vyšší liga ,které mně nebere a jdu jinam ( když mám kam ,že ?) .

Pardón - oni to vlastně " jako " vyřešili novým materiálem ABS-T s úplně jinými vlastnostmi než má ABS
  • 0

Konstrukce Prusa i2 ,Rebel 2 ,PEEK hotend 3mm i 1,75mm vlastní výroba ,Marlin , Ramps 1.4 ,motory Microcon SX17 -0905 ,KISSlicer64
Car
 
Příspěvky: 662
Registrován: 28.04.2014 23:13
Bydliště: Olomouc
Reputation: 0

Re: Tisková podložka

Příspěvekod Havrankh » 13.10.2016 15:34

Ahoj narazil jsem na ebay na toto:

http://www.ebay.com/itm/Prusa-i3-3D-pri ... SwxcRW81do

Přijde mi to docela zajímavé. Tak se sháním po zkušenostech, např. zda se dá tisknout přímo na to? Mám v plánu koupit na to PEI folii hned jak bude na průšašopu dostupná. Tak nepohrdnu nějakým infem nebo radou ohledně tohoto řešení.
  • 0

Havrankh
 
Příspěvky: 37
Registrován: 09.10.2016 21:18
Reputation: 0

Předchozí

Zpět na Všeobecná problematika tisku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron