Lift Z aneb zvedání Z při retrakcích

Lift Z aneb zvedání Z při retrakcích

Příspěvekod zaliman » 07.09.2014 17:35

Používáte to někdo? Jaký s tím máte zkušenosti?
Právě jsem narazil na problém, že mi hlava začala bourat do tisku, protože se mi zvedal okraj u převisu.
Dokáže se to nějak obstojně vracet na správnou výšku i při delších tiscích s 0.1mm vrstvou a jakou délku zdvihu používáte?
Koukal jsem v jednom vlákně, že to Majkl používá na rebelovi 3, tak jestli s tím nějak obstojně poradí i dvojka :-)
  • 0

zaliman
 
Příspěvky: 62
Images: 1
Registrován: 23.04.2014 20:15
Reputation: 0

Re: Lift Z aneb zvedání Z při retrakcích

Příspěvekod majkl » 07.09.2014 21:46

Jo, používám to občas i na Prusa i2, stačí kousínek, aktuálně mám 0.5mm Takže to určitě "zvládne" i Rebel 2 :)
  • 0

majkl
 
Příspěvky: 77
Images: 6
Registrován: 21.05.2014 23:21
Reputation: 0

Re: Lift Z aneb zvedání Z při retrakcích

Příspěvekod Rebel » 07.09.2014 22:28

A na RIII je to mazec, a hlavne to beha suprove rychle :D Mam Z lift 0.5 a hlavne kdyz to dela nejake male plosky, to podlem me dost pomaha.
Uzkej sloupek o prumeru treba 2mm a vysokej vic jak 5mm by bez toho byl problem, ohejbal by se, pokud by byl primo na BEDu, tak by ho to na 99% bez toho urazilo, ale s tim Z liftem to sedne primo na nej. Super :)

Rebel II to zvladne, jen je ten posuv holt pomalejsi :)
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D


Zpět na Všeobecná problematika tisku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků