Podívný tisk

Podívný tisk

Příspěvekod Alexco » 20.02.2016 14:20

dilek.jpg
díl uchyt 8mm týče
dilek.jpg (32.05 KiB) Zobrazeno 1703 krát
Dobrý den, dneska se mi začala tiskarna jaksi dívně tísknout, na fotce je to síce blbě ale vídět. celý obrys uklada vrstvu po vrstvě v pohodě, na stejné místo, ale z jedné strany výtisku je vídět škvira, mezi infilem a vnější vrstvou. Zkoušel jsem stejný dil tisknout skoro po celé ploše tiskárny, a vždý je stejný výsledek. Prostě jednu stranu jakoby to posunulo o půlmilimetru, a dálší vrstvý si to uklada na stejné místo.
  • 0

Nikomu to nevnucují, já experementují, ty experementuješ, řekneme to mezi sebou a třeba něco pozitivního vzníkne i pro jiného...
Alexco
 
Příspěvky: 87
Registrován: 13.07.2015 06:11
Bydliště: Vranová Lhota u Morávské Třebové
Reputation: 0

Re: Podívný tisk

Příspěvekod zemciko » 20.02.2016 14:30

Přijde mi to jako povolený řemen, nebo něco podobného. Zkus vytisknout čistý kruh z kontrolovat jestli to není
elipsa... Ono to i na pohled vypadá hodně mizerně, jako by byl he poloucpaný a nebo blbě zvolené parametry tisku.
btw, ta výslovnost to je z kterého regionu ? :0)
  • 0

zemciko
 
Příspěvky: 1487
Images: 9
Registrován: 09.05.2015 13:43
Reputation: 0

Re: Podívný tisk

Příspěvekod Alexco » 20.02.2016 14:40

No, ještě ráno jsem tisknul objimky na LM8-ky, té vyšli ok. Pak jsem dával týhle držáky, a tam se to projevilo. Postupně tisknu dil po dilu a vyměňují na své tiskárně. No a co se týče regionu, tak Morávsko-Třebovsko, hranice s Olomouckým krájem. Ale že by to mělo na tisk vlív, to teda dost pochybují... Jako i to, že HE a HB je má vlastní tvorba. U původních činských se mi podařilo bez větší námahy ukroutit nerezovou trubku. Svou trubkou jsem akurát strhnul závit v bloku HE-čka...
  • 0

Nikomu to nevnucují, já experementují, ty experementuješ, řekneme to mezi sebou a třeba něco pozitivního vzníkne i pro jiného...
Alexco
 
Příspěvky: 87
Registrován: 13.07.2015 06:11
Bydliště: Vranová Lhota u Morávské Třebové
Reputation: 0

Re: Podívný tisk

Příspěvekod Alexco » 20.02.2016 15:31

Utáhnul jsem řemen na X-ku, a dělá to už jenom u vnějšího okraje, vnítřšek je vpohodě... Dálší nápady? vnitřní díra je přitom krásně rovná, 8mm, jak má být.
  • 0

Nikomu to nevnucují, já experementují, ty experementuješ, řekneme to mezi sebou a třeba něco pozitivního vzníkne i pro jiného...
Alexco
 
Příspěvky: 87
Registrován: 13.07.2015 06:11
Bydliště: Vranová Lhota u Morávské Třebové
Reputation: 0

Re: Podívný tisk

Příspěvekod Alexco » 20.02.2016 17:01

VYŘEŠENO. Chyba byla v uvolněném upnutí motoru. během tisku si posune .
  • 0

Nikomu to nevnucují, já experementují, ty experementuješ, řekneme to mezi sebou a třeba něco pozitivního vzníkne i pro jiného...
Alexco
 
Příspěvky: 87
Registrován: 13.07.2015 06:11
Bydliště: Vranová Lhota u Morávské Třebové
Reputation: 0


Zpět na Všeobecná problematika tisku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků

cron