3DimMaker

3DimMaker

Příspěvekod Martin Marek » 23.12.2015 22:15

http://www.3dimmaker.com/en/users/

Zkoušel to už někdo? Vyhledávač mi nenašel na fóru žádný klub. Mělo by to jít použít na Rebela. Výhodou by snad mohly být použitelné podpory. A jde o český program.
  • 0

Martin Marek
 
Příspěvky: 92
Registrován: 25.02.2015 16:22
Bydliště: Veřovice
Reputation: 0

Re: 3DimMaker

Příspěvekod Rebel » 25.12.2015 17:24

No, ja nevim. Me tyhle OpenSource s omezenimi, nebo za peknou raketu trochu nesedej. Nainstaloval jsem si tedy free verzi a nic nevytiskl diky tomu, ze jsem nenasel ani nastaveni teplot. Ale nevzdavam to, jeste to podrobim vyzkumu, nic mene se mi to nelibi uz z principu.
Vzdyt i ten slic3r, ktery je zdarma, dela na tom neustale x lidi, tak po projiti prvotniho pruvodce a zadani spravnych hodnot nejak tiskne.
Toto bohuzel nikoli, pokud tedy asi nema clovek filament a tiskarnu z predvoleb.
Chybi mi tam treba jasny popis mezi free a pro verzi. A tak nejak v CZ je to do te doby, dokud clovek nedojde k informacim o placene/nych verzich. Tam uz je to pro cecha neumejici EN asi tajne :D
Ale jak pisi, moc jsem se tim nezabejval, proste nainstaloval, nejak nastavil a prozatim vysledek 0.
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: 3DimMaker

Příspěvekod zbek » 25.12.2015 17:35

Ja si to nainstaloval se stejným výsledkem jak Rebel. Nakonec jsem to smazal . Zlatej slic3r :oops:
  • 0

Zbek
zbek
 
Příspěvky: 135
Registrován: 19.11.2015 16:14
Reputation: 0

Re: 3DimMaker

Příspěvekod flyhawk » 25.12.2015 20:42

Rovnako som si to nainštaloval. Pridať novú tlačiareň nebol problém, ale skôr nie je možnosť vo free verzii akokoľvek zasiahnuť do nastavení tlače... To je dovolené už len pre pro verziu ktorá vo finále už niečo stojí... Škoda, z toho som troška sklamaný. Neviem tým pádom vlastne nič porovnať z iným softom, keďže netuším ani len teploty a rýchlosti aké tam namrskal...

Ferino
  • 0

flyhawk
 
Příspěvky: 122
Registrován: 01.02.2015 14:01
Reputation: 0


Zpět na Další generátory G kódu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron