soustruzene remenice

soustruzene remenice

Příspěvekod paja » 23.07.2015 00:13

Na tomto foru probehlo nekolik stiznosti na remenice.
Nechali jsme vyrobit remenice z loziskoveho plastu. A konecne je uz mame v distribuci.

http://www.jrc.cz/3d_tisk_remenice_soustruzene_2ks

Tim, ze se odbouraly loziska, je to cele jeste jednodussi na montaz a chyby. Jediny problem je hridel: nechat soustruzit hridele se zarezy pro zavlacky, nebo zkracovat srouby (se spravnou delkou casti bez zavitu se nedelaji) by to zbytecne prodrazilo. Trcici zavit nicemu nevadi a naprosta vetsina tiskaru nebude mit problem ho uriznout za par minut (kvuli estetice)

Pro zakazniky, kteri v JRC koupili tiskarnu, tistene dily nebo remenice pripravujeme "marketingovou akci". Mel by vam do konce tydne (26.7.2015) prijit mail s jednorazovym slevovym kodem: pokud si k remenicim objednate i neco jineho (napr. filament, nebo cokoliv nad 500,-) budete mit remenice zdarma. Pokud vam kod nedorazi, napiste na 3d@jrc.cz
Nove stavebnice uz maji soustruzene remenice rovnou v baleni.
  • 0

paja
 
Příspěvky: 80
Registrován: 20.06.2014 21:05
Reputation: 0

Re: soustruzene remenice

Příspěvekod Joshuax » 27.07.2015 13:19

jop, muzu potvrdit, ze mi prisel kod na remenice zdarma pri nakupu nad 500 ;)
Velmi brzy vyuziju, protoze mi doslo ABS.
  • 0

Joshuax
 
Příspěvky: 51
Registrován: 14.06.2015 15:46
Reputation: 0

Re: soustruzene remenice

Příspěvekod brbla » 10.08.2015 21:42

Dneska jsem si řemenice vyzvedl, přibral nějakej ten filament ABS-T 1,7 a musim říct, že slečna v shopu je příjemná, sluší jí to a na víc mi věnovala pružinu do extuderu. Asi tam budu muset jezdit nakupovat častějc ;-)
Jinak co se týká těch řemenic, tak nemaj chybu a je to jednoznačně posun v před.
  • 0

brbla
 
Příspěvky: 23
Registrován: 08.02.2015 17:32
Bydliště: Praha
Reputation: 0


Zpět na REBEL II

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků