Můj první větší 3D výtvor

Re: Můj první větší 3D výtvor

Příspěvekod grim.sk » 16.07.2015 08:08

Jo. Upravoval jsem STL a tak nejak mne ani nenapadlo tady zadat o zdrojovy soubor. Uz jsem si zvykl upravovat stl-ka. Vcera jsem to vytiskl, sedi to perfektne, akorat jsem taky spravil chybu a nozicky pro odsazeni, kudy jedou srouby jsem udelal na sirku otvoru v profilu, takze se nemaji o co zaprit a cela krabicka je i po utazeni v profilu uvolonena a da se s ni hybat. Budu muset upravit model a u sebe to vyresim podlozkama. Samozrejme srouby, ktere tam byly jsou uz ted kratke. Bude potreba srouby s delkou zavitu 14 mm. Viko jsem jeste netiskl, to prijde na radu dnes. Pak to sem zavesim.

PS: mne to spis pripada, ze mas jinou elektroniku a tak mi to proste nezapasovalo. Ja mam rebela od JRC s displejem.
  • 0

grim.sk
 
Příspěvky: 61
Registrován: 05.12.2014 11:04
Reputation: 0

Re: Můj první větší 3D výtvor

Příspěvekod grim.sk » 17.07.2015 20:38

Tak jsem to vytiskl. Zapasovalo to perfektne. Jediny problem byl s dirkou pro reset, ktera je prilis vysoko. A tak je potreba delsi srouby cca 16 mm. Ja jsem to vyresil po svem a diry jsem zahloubil, takze hlava sroubu je ted zarovno s vnitrni stenou krabicky. Vetrak zapasoval uplne skvele.

veko.STL
(209.46 KiB) Zobrazeno 1150 krát

box.STL
(328.45 KiB) Zobrazeno 1150 krát
  • 0

grim.sk
 
Příspěvky: 61
Registrován: 05.12.2014 11:04
Reputation: 0

Předchozí

Zpět na REBEL II

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků