Jak vymenit trysku?

Re: Jak vymenit trysku?

Příspěvekod DavidS » 21.03.2018 13:08

tak HE objednany z tveho odkazu ventilator mam doma 30x30 i 40x40 ale nemam model to si dotisknu jen musim zjistit kam to zapojit a jestli preprogramovat FW to taky nevim jak :D
  • 0

DavidS
 
Příspěvky: 74
Registrován: 27.02.2018 11:23
Bydliště: Brno
Reputation: 0

Re: Jak vymenit trysku?

Příspěvekod Rebel » 22.03.2018 07:48

DavidS píše:......... jsem myslel ze kdyz bych vymenil chladic a ten druhej dil mel bych prakticky to stejny :D ......


Konstrukcne je ten PEEKovy hotend dost odlisny od celokovu. V teto verzi je myslim v "chladici" (ktery neni chladic, ale tepelny izolant) ze spodni strany M8 zavit. Tedy break/mosazny dil mezi kostkou a "chladicem" je v podsate redukce M5/M8, vrtana 2mm a v horni M8 casti je jeste PTFE vlozka az po hrdlo "chladice". Dle meho trochu Sci-Fi to nakombinovat s dily z celokovu, kdyz v podstate ani nevis z ceho je to slozene. Kup HE za 250,- na aukru ci v cine a mas vyreseno aspon na chvili.
  • 0

Dan - Rebel ? ;) - http://rebelove.org - Nevyzkoušíš = nevíš - Rebel I-III, Rebel sCUBE, Anycubic i3 MEGA, Anycubic - Kossel Mini, MeCretor2-upravený, Anycubic Photon, RR1, RR400M ! Pro STL přílohy použij čudlík "UMÍSTIT DO PŘÍSPĚVKU" !
Rebel
 
Příspěvky: 3896
Images: 243
Registrován: 12.08.2013 11:44
Bydliště: HK.......není Hong Kong :D
Reputation: 108
Zasloužil bys asi medajli :) Nebo jsi admin :D

Re: Jak vymenit trysku?

Příspěvekod DavidS » 22.03.2018 17:43

Mam hot end z odkazu zde, kde je taky ten chladic primontovanej zavitem k kostce kazdopadne pri rozdelavani jsem nasel zelenej a zlutej drat kterej byl pridelanej k dratum od stareho HEndu ale byl schovanej v te byle pasce okolo dratu to predpokladam bude pro vetracek HE kterej se zapne na 50c? ani jsem nevedel ze tam je to me usetrilo dost prace
  • 0

DavidS
 
Příspěvky: 74
Registrován: 27.02.2018 11:23
Bydliště: Brno
Reputation: 0

Předchozí

Zpět na REBEL II

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků